Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Foxdesigner

Niby plakaty by Bastion

Rekomendowane odpowiedzi

Tekst jest bardzo mało czytelny. Ja przechodząc po ulicy miałbym problem z jego odczytaniem. Musiałbym się zatrzymać i przypatrzeć, a jak wiadomo, człowiek całe życie się spieszy appaK Postać jest nieco słabej jakości. Reszta nawet ok, ale nadałbym większego klimatu poprzez przyciemnienie pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do fontów... wiadomo że nie można używać za dużo, ale z drugiej strony jeden font z jednym stylem pisma to chyba za mało, szczególnie że to co mniejsze akurat w tym wypadku jest prawie nieczytelne.
Możesz spróbować np. nazwę filmu bardziej wymyślną zrobić a resztę informacji jakimś prostym fontem. Jak już używasz jednego fontu na takim formacie to warto chociaż pobawić się odmianami (bold, condensed, semibold, italic, regular itd)(btw, to dotyczy raczej prostych fontów a nie takiego jak na Twoim plakacie ). No i ten nieszczęsny monokolor mi się nie podoba :P tyle z krytyki, masz wyobraźnię więc ćwicz, będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Również uważam, że font dosyć nieczytelny. Ogółem, to najczęściej chyba tylko główna nazwa jest jakaś wymyślna, a reszta skromna - bo musimy to przeczytać bez męczenia oczu.
Poza tym - nie wiem czy to tylko moje czepialstwo, ale chyba jest widoczna taka lekka obwódka przy głowie kobiety. Dosłownie drobniusie piksele.
Demon raczej za bardzo przezroczysty, myślę że mógłby być ciemniejszy - bardziej straszny.
Za dużo miejsca wolnego na dole plakatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi