Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
themce

wstęp do aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="FoX"]Gradient nie, gradient be be, fe, albo całość we flacie (jak button) albo... bez gradientu, w tym wypadku źle to wygląda.[/quote]
Ależ co ty wygadujesz Fajnie wyszły te ikony - mają charakter. Może jak dla mnie trochę za bardzo nasycone kolory ale mimo wszystko bardzo fajnie wyszło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fantovsky"] Ależ co ty wygadujesz Fajnie wyszły te ikony - mają charakter. Może jak dla mnie trochę za bardzo nasycone kolory ale mimo wszystko bardzo fajnie wyszło [/quote] Jak gradient, to aktualnie z pewnością nie od praktycznie bieli do nasyconej ultramaryny. Wygląda to wtedy jak ikony ze starego forum lub komunikatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FoX"]Gradient nie, gradient be be, fe, albo całość we flacie (jak button) albo... bez gradientu, w tym wypadku źle to wygląda.[/quote] wybacz, ale ja jestem bardzo zadowolony z moich gradientów, kocham je =)
dzięki wszystkim za komentarze =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wow @themce zaskoczyłeś mnie tym, że zacząłeś projektować aplikacje Pamiętam, że byłeś "chłopcem od sygnatur". W buttonie "CREATE" zmniejszyłbym lekko rozmiar fontu i wyrównał bo jest krzywo umiejscowiony. Większa interlinia w opisach też by się przydała. Świetne ikonki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FoX"]Spróbuj przełamać nasycone kolory na bardziej złamane i pokaż efekt jeśli to nie problem [/quote] @FoX pewnie, ale wrzucę wieczorkiem, bo teraz muszę się zbierać i przyszedłem odpisać na komentarze
dzięki za komentarze anyway, doceniam =)
[quote="damson"]Wow @themce zaskoczyłeś mnie tym, że zacząłeś projektować aplikacje Pamiętam, że byłeś "chłopcem od sygnatur". W buttonie "CREATE" zmniejszyłbym lekko rozmiar fontu i wyrównał bo jest krzywo umiejscowiony. Większa interlinia w opisach też by się przydała. Świetne ikonki.[/quote] dzięki wielkie @damson, ogólnie sam jestem zaskoczony, używam illustratora od tygodnia i jest cudowny, właściwie lepiej się w nim czuje niż w photoshopie
wszystko jest takie interaktywne z użytkownikiem i proste w użyciu, prawdopodobnie będę teraz mocno skupiony na tym
a chłopcem od tagów jestem nadal, ale w serduszku, ogólnie może w końcu zatrzymam się na dłużej tutaj, welcome home =D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie pierwsza wersja fajniejsza. Ogólnie gdy zobaczyłem nazwę tematu to się zdziwiłem, że zajmujesz się tym ale trzeba iść do przodu. Trzymam kciuki za Ciebie! Nie pasuje mi tylko button, jest on zbyt prosty do reszty pracy. Całość wygląda na 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi