Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
themce

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="damson"]Takie to nieco chaotyczne. Wygląda jak rejestracja do aplikacji dla dzieci appaK Tego "pingwina" na pewno bym usunął. Jeśli mam być szczery to kompletnie mi się to nie podoba.[/quote] Mhm, warto było spróbować czegoś innego Ten pingwin to logo właściwie hah, dzięki za koment

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajne poprawił bym tutaj odstęp
[img]http://imgie.pl/uploads/147653794958311.png[/img]

I ten cień wygląda brzydko przynajmniej mi się on nie podoba
[img]http://imgie.pl/uploads/147653798773861.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak juz ktos wcześniej wspomniał praca jest nieco chaotyczna. Niektóre elementu odsttają, jak juz pokazał Krasnal. Te cienie średnio pasują w tym stylu. Nie podoba mi się ułożenie tego wszystkiego, brakuje minimalizmu, który jest teraz modny. Nie przemawia do mnie ten projekt, do tego ta kolorystyka- stać Cię na dużo więcej
Wprowadź korekty, bo praca ma pewien potencjał.
Pozdrawiam ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pod względem UI/UX projekt leży. Jest za dużo konkurujących ze sobą elementów. Najważniejsze co tu powinno się znajdować dla potencjalnego użytkownika to: formularz, przycisk "Sign up" no i w mniejszym stopniu sekcja z akceptacją regulaminu (brakuje mi tu checkboxa) - tak żeby reszta nie odwracała zbytnio uwagi od głównej czynności jaką ma wykonać. Pod względem graficznym to samo, tzn. za dużo rzeczy ze sobą konkuruje i ciężko na pierwszy rzut oka znaleźć przycisk do rejestracji. Te aple powodują, że tak naprawdę nie ma tu przycisku. Ikony względem inputów są za duże i ich tytuły mają trochę za mało powietrza. Wszystko jest strasznie ściśnięte a jest jeszcze sporo miejsca do zagospodarowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi