Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
haszu

Haszu świat połączony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, przedstawiam wam foto manipulacje którą zrobiłem jakiś czas temu. Jestem nowy na forum ale nie nowy w poruszaniu się po forach.
Będę tutaj wstawiał swoje projekt z tej dziedziny lecz bardziej preferuję webdesign. Jak to się mówi, wszystkiego trzeba spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć Mógłbyś podesłać jakieś stocki/fragmenty, których użyłeś do "sklejenia" tej pracy. Chciałabym ocenić wkład.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj na :grafinity:

W tych miejscach bardzo widać gumkowanie, a pod "toporem" krawędź stocka jakiegoś Pasek ładowania wygląda spoko, sam rysowałeś elementy rpg? Nad tłem trzeba by było popracować aby pozbyć się tego, co zaznaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elementy rpg niektóre dorobiłem sam, a niektóre przerobiłem z jakiejś broni itd. Wiem , że widać jakieś niedociągnięcia jeszcze sobie przysiądę do tej pracy lub stworzę coś nowego. Nie siedzę tak w projektach RPG. Problemy niektórych stocków to że mają bardzo dużo drobnych elementów i albo je usuniesz ale wtedy to nie przypomina tego co ma przypominać albo posiedzisz parę godzin na dokładnym wycinaniu. Praca była wykonana tylko dla czystej zajawki więc nie zadbałem o detale. Dzięki za komentarz i dobre oko. Niedługo wstawię coś nowego

Również witam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dłuższym czasie dodaje coś nowego ?

full hd: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@haszu właśnie przeglądając jakiś czas temu behance natrafiłem na twoją ostatnią prace.

Wyszła ci ? mega dobrze, jestem mega fanem God Of War ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko wygląda bardzo sztucznie, najbardziej rażą mnie skały w okół, ją tak płaskie, nie mają nadane żadnej głębi, jakbyś po prostu wyciął jak leci i wkleił, 

zwróć uwagę jak wygląda drzewo po prawej i ta kobieta, prześwietlone, nie współgra w ogóle z całością jeżeli chodzi o światło cień, a ten wąż powyżej w pół czarny? 

Krzaki u góry po lewej wygumkowane, efekt wchodzących w chmury? Tyle, że widać, że te chmury są o wiele wyżej w oddali.

Każdy element nie współgra i się gryzie, ja bym to uznał, za wersję roboczą, taki początek, wycięte i ułożone elementy, przed wtapianiem w otoczenie, przed dopracowaniem światło cienia i detali, ogólnie spójrz na cięcie elementów, nie schludnie. Jest to obiektywna ocena, tego co porostu widzę na pierwszy rzut oka, co mi przeszkadza, co mnie razi, podstawowe błędy, gdybym miał oceniać przez pryzmat ogólnego poziomu i tego, że widziałem dużo słabszych prac dałbym Ci 5+/10. Pozdrawiam i szlifuj skill. 

co do skał chodzi mi o część, która komponuje się z niebem* 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sz@jba Dzięki za odpowiedź, przy następnych pracach zwrócę jeszcze bardziej uwagi na szczegóły.  Robie to dla zajawki, więc są elementy o których nie pomyśle lub po prostu nie zauważę.  Co do krzaków, mały błąd w użyciu gumki twarda/miękka. Niedługo wrzucę coś bardziej dopracowanego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi