Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Juarez

Flag 3D Screensaver - problem z wgraniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Jestem tu nowy i moje zdolności graficzne dopiero raczkują. Mam jednak pewien problem dotyczący tytułowego programu, który jest de facto wygaszaczem ekranu i animuje powiewającą flagę. Otóż stworzyłem własną flagę i wgrałem ją do programu oraz dodałem podkład muzyczny. Moim zamiarem jest wgranie tego co wyszło na YouTube jako plik audiowizualny. Niestety nie mam bladego pojęcia jak zrobić z tego wideo. W programie nie ma żadnej opcji typu "zapisz plik", czy cuś w tym rodzaju. Jednak przeglądając YouTube widzę, że ludziom się to udaje. [url=https://www.youtube.com/watch?v=458REFZ2VKM]Oto przykład.[/url] Wiem, że sprawa lekko wychodzi z tematu graficznego, ale nie wiem gdzie uzyskać pomoc w ty zakresie. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? :idk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bo jest to zwykły pllik wideo z rozszerzeniem mp4. Tego nie zrobisz w programie graficznym typu PS lub Gimp, w tym przypadku trzeba skorzystać np. z Premiere Pro lub coś w tym stylu ze względu na mniejszy plik wyjściowy, a co do screensaver to nie znam żadnego takiego programu, który pozwalałby na stworzenie wygaszacza ekranu. Jedynie moge odeslac cie do google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi