Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maestro92

Logo agenci marketingowej

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo
Tematyka: Agencja marketingowa
Dodatkowe informacje: Nowa agencja marketingowa specjalizująca się przede wszystkim w mediach społecznościowych
Kwota wynagrodzenia: 150 zł
Sposób wynagrodzenia: Przelew
Kontakt:info@socialstars.pl / forum

Nazwa agencji to "socialstars" zamiennie używane z "socialstars.pl" więc dobrze jeśli coś z tego znajdzie się na logo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poniżej przedstawiam moją propozycję, sygnet wraz z logotypem, oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje i korekty [img]http://cl.ssekowski.pl/f/SJNZyf.jpg[/img] Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Logo zostało wybrane. Po finalizacji wrzucę je tutaj żeby każdy widział co wybraliśmy.

PS: Niektóre automatycznie odpadły przez nieprzeczytanie dokładnie ogłoszenia :( i stworzenie SOCIALSTAR zamiast SOCIALSTARS :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W ramach zabezpieczenia to się nakłada znaki wodne i prezentuje niższe rozdzielczości co nie ma znaczenia bo błędne odpadły i już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maestro92"]W ramach zabezpieczenia to się nakłada znaki wodne i prezentuje niższe rozdzielczości co nie ma znaczenia bo błędne odpadły i już.[/quote] Zabezpieczeniem jest wszystko to, co autor uważa za zabezpieczenie.

Jestem ciekaw jaka była by reakcja na genialne logo, tylko właśnie bez jednej literki. Czy też zostałoby odrzucone? Czy jednak w tym przypadku byłby wyjątek?

Nie potrzebuję odpowiedzi, i tak to mój ostatni post w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mimo to odpowiem. Proszę nie traktować tego jako ataku ale jako wskazówkę. Coś co jest niepełne często jest dyskwalifikowane. Nie mówimy, że wszędzie, ale akurat u nas tak jest takie zostały przyjęte zasady i już. Dziękuję wszystkim za nadesłane pracę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.