Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MX

by MX

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na waszą opinie

[url=https://grafinity.pl/uploads/monthly_2016_02/snax1.png.5b8732bf983d6039e0f2d63f9a8dbf7e.png][img]https://grafinity.pl/uploads/monthly_2016_02/snax1.thumb.png.b794a8624e95ac2bcbe2c8981fc6bfe0.png[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystko w tej pracy wyglada sztucznie  Nawet typo #joke. 

Po pierwsze do wyrzutu nadaje się ta śmieszna ramka na NAKŁADCE ( BOŻE, TO JESZCZE JEST MODNE?  ) Po drugie światło, które nadaje tak wspaniałej sztuczności, jeśli chcesz dodać tak  duże światło, to nie skupiaj uwagi tylko na źródle, ale także na postaci, która w tym przypadku jest bardzo zbędna. Równie dobrze mogłeś darować sobie te postacie  

PRAWA STRONA 

Nie wiem od czego zacząć  Może napisze to jakos w skrócie  Zdrcydowanie za dużo szarego, ten kontrast ( proszę cie popracuj nad tym ) wymaga dużego dopracowania. 

TYPOGRAFIA 

DUPADUPADUPA. Czcionka tak bardzo charakterystyczna , ze aż mogę napisać, ze bardzo pasuje do tej nieoryginalnego pracy  

Pracuj dalej  

pozdrawiam. 

PS. Zobacz na to światło dodane przez ciebie, i zobacz na ten monitor, po czym przeczytaj jeszcze raz mój komentarz  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomarańczowe światło z lewej, a na Snaxie jest czerwone  Skoro z prawej usunąłeś kolory to z lewej też powinieneś. Mogłeś popracować nad napisem - bardziej wyodrębnić SNAX, a herb i nazwę Virtus.Pro zmniejszyć. Gumkowanie na środku nie wygląda zbyt ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi