Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Damian

Co powiecie na...?

Rekomendowane odpowiedzi

<strong style="font-weight:bold;color:rgb(110,136,150);font-family:Roboto, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant:normal;letter-spacing:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;">Opis propozycji/błędu</strong>: Przed chwilą naszła mnie pewna myśl. W skrócie - Portfolio. Tak wiem "gryzie się" to z tematyką strony, ale czemu nie? Jak to się mówi... świat do świat do odważnych należy.<br style="color:rgb(110,136,150);font-family:Roboto, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;"><strong style="font-weight:bold;color:rgb(110,136,150);font-family:Roboto, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant:normal;letter-spacing:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;">Screen</strong>:  -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak jak w opisie, Panie administratorze  Ogólnie wasza strona bardzo mi się podoba, ale moim zdaniem (moge się mylić) dodatek w postaci portfolio dopieściłby te forum, ale niestety sama tematyka gryzie się z moją "ideą".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
<font color="#6e8896"><span>Napisałeś "W skrócie - Portfolio", rozwiń to i napisz dokładnie o co chodzi. Nikt nie czyta w myślach.</font></span>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Być może coś źle tłumaczę. Otóż istnieją strony typu [url=https://www.behance.net/evog]behance[/url], na której mamy możliwość utworzenia własnego profilu (Portfolia), a następnie możemy wysyłać na niej nasze prace w celu pokazania naszych umiejętności bądź znalezienia pracy. Oprócz owej opcji istnieje funkcja, która umożliwia nam wydrukowania [url=https://www.behance.net/evog/resume]doświadczenia zawodowego[/url]. W tym jest sęk - tak jak wcześniej wspomniałem strona spacecms jest forum graficzno-webmasterskim, czyli mój "pomysł" nie nazwiązuje do treści owej strony, na której obecnie się znajdujemy. Choć nie ma to trochę sensu, to może być to świetnym rozrusznikiem dla tej strony internetowej - im większa liczba wejść i nowych zarejestrowanych członków tym bardziej strona jest rozpoznawana przez innych użytkowników internetu i nie tylko!

Wczoraj wspomniałem jeszcze o innym pomyśle, które może urozmaicić tą stronę, a dokładnie powiadomienia w stylu messengera na telefon. Przy okazji prosta i przejrzysta aplikacja na smartphone byłaby "wisienką na tym torcie". Może... myślę trochę inaczej niż administracja, ale czemu nie można byłoby rozwinąć horyzonta i zasłynąć w świecie graficznych maniaków. Po przeczytaniu kilkunastu postów znalazłem niesamowity cytat, a w sumie słowa wypowiedziane przez @damsona "ulepszamy kilka funkcji panujących tutaj aby forum szło do przodu i się rozwijało". Krótko mówiąc, aby rozwinąć się w obojętnie jakim kierunku trzeba najpierw zaryzykować, aby coś osiągnąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To portfolio, to bardzo duże urozmaicenie, wiec pozostawiam to bez dłuższego komentarza. 

Aplikacja to dobry pomysł pamietam, ze był kiedyś podobny pomysl i pewien zarys, ale niestety nic nie wyszło, wiec myśle, ze warto spróbować. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]
2 minuty temu, damson napisał:

Jeśli chcecie aplikacje to zawsze możemy wgrać Tapatalk. 

[/quote]

prędzej chodziło mi o stworzenie własnej aplikacji, nad którą spacecms miałby pełną kontrole. Choć z drugiej strony zawsze można spróbować od Tapatalk'a, a dopiero później popracować nad własną apką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Własna aplikacja z tego co się orientuję to koszt od 3000 zł (kiedyś sie dowiadywałem gdy też chciałem aplikacje dla forum) więc sami rozumiecie, że to jest niemożliwe dla nas. Zajmiemy się jutro Tapatalkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.