Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Viperovsky

Portfolio na profilu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić mój pomysł wraz z wizualizacją. Otóż chodzi mi o portfolio na profilu użytkownika. Wydaje mi się, że byłoby to przydatne, ponieważ dzięki temu wszystkie wyróżnione przez nas nasze prace pojawią się w jednym miejscu. Możliwe, że nie każdy rozumie o cop mi dokładnie chodzi, dlatego zrobiłem mini wizualizację:

[img]http://images.tinypic.pl/i/00864/l6l2kz3oc8z0.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem na ile to jest możliwe, ale można by spróbować jakoś zintegrować taką kartę z np. behance. Pobierane z adresu podanego w edycji profilu byłoby kilka, powiedzmy 6 ostatnich projektów, które byłyby wyświetlane w trzykolumnowej siatce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matteom5"]Nie wiem na ile to jest możliwe, ale można by spróbować jakoś zintegrować taką kartę z np. behance. Pobierane z adresu podanego w edycji profilu byłoby kilka, powiedzmy 6 ostatnich projektów, które byłyby wyświetlane w trzykolumnowej siatce.[/quote] Nie ukrywam, że dobry pomysł, jednak tak jak sam stwierdziłemś, nie wiadomo, czy aby na pewno jest to możliwe. Ostatecznie będzie można po prostu dodawać zdjęcia poprzez [img] tak jak w postach. Rozumiesz o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogólnie fajny pomysł da się zrobić coś takiego :D
Ale wydaje mi się że teraz głównym naszym zadaniem jest poprawienie tego co jest aktualnie, rozwiniecie tego tak jak chcemy a następnie dodawać portfolio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matteom5"]Nie wiem na ile to jest możliwe, ale można by spróbować jakoś zintegrować taką kartę z np. behance. Pobierane z adresu podanego w edycji profilu byłoby kilka, powiedzmy 6 ostatnich projektów, które byłyby wyświetlane w trzykolumnowej siatce.[/quote] @Krasnal sprawdzał i jest to możliwe więc wychodzimy do Was z pytaniem - chcecie zakładkę portfolio, w której automatycznie ukazywały by się prace z profilu Behance?

http://grafinity.pl/viewtopic.php?f=41&t=3486

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.