Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
darx

Darx - webdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że nie jest to praca profesjonalna. Sam nie wiem co tu powiedzieć. Mylą się marginesy, nie wiadomo na co patrzeć, za dużo skakania pomiędzy rozmiarami fontu i uppercase'em a zwykłym fontem. Ikony duże i w ogóle nie pasują do reszty, nawet kolorystyką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podstawy layoutu zachowałeś, znajdziemy tutaj wszystkie jego elementy, jednak trzeba nad nimi sporo popracować. Najważniejsza jest estetyka poszczególnych segmentów, odpowiednie odstępy pomiędzy sekcjami, dobór czcionki itp. Widać, że są to dopiero Twoje początki, rób dalej to co robisz i bierz przykład z innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 layouty o ile można "to" tak nazwać:

Dwa pierwsze robione daaawno temu:

bn6aque.png kh5ZTnC.png

I layout pod forum cs:go akurat wybrałem cs-soplica 😄 Robiony 4fun, inspirowany wieloma polskimi forami oraz pracami Damsona 

Stopka jak i wiele innych rzeczy jest do dopracowania ale tak jak wcześniej pisałem robiłem to 4fun i w dosyć krótkim czasie około 2godzin.

gSw1MEx.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać ogromny postęp między tymi dwoma robionymi "daaawno temu", a nowym layoutem forum CS:GO. Zmieniłbym odstęp pomiędzy kolumnami na taki sam jaki jest w pionie pomiędzy poszczególnymi sekcjami. Poza tym ramka "Kto jest online?" Mogłaby być na całą szerokość. Zaznaczyłem to na screenie.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O panie, tyle to ja sam header robię w projektach gamingowych. Nie lepiej dopracować to i dopiero wtedy dać do oceny? 😅 Widać, że na szybko robione bo wiele rzeczy jest do zrobienia i do poprawy. Kolega wyżej ładnie Ci zaznaczył.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubie takie projekty w których można dużo poprawić i jest o czym pisać XD

Więc tak niefajnie wygląda te przejście pomiędzy headerem a sekcją z działami, tabelką i panelem bocznym:

Druga sprawa wiele osób ma jakiś problem z buttonami a bardziej z napisami na tych buttonach u ciebie tak samo w buttonie "weź udział" tekst jest za nisko i wygląda to tragicznie.

A teraz troszkę o panelu bocznym.

Ostatni dział w danej kategorii nie ma dolnego borderu dlaczego nie zrobiłeś tego samego tylko, że w panelu bocznym? 

Chodzi mi o to:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak podoba mi się ta górna belka a reszta w dół totalnie mnie nie przekonuje.

Brakuje mi czegoś w działach, wydają się być puste 😕 no i te belki mogłyby być większe, grubsze.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie ciemny projekt. Tak jak @Rafał napisał w działach brakuje czegoś bo są puste i strasznie ciasno w nich tam jest. Brak jakiegokolwiek header'u a szablon pod sieć cs'a i wygląda to słabo. Belki też są strasznie cienkie, pogrubiłbym je a sam dół wygląda standardowo jak w projektach sprzed kilku lat. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popracuj nad typografią. Jakiego trybu wygładzania używasz?

Bardzo dziwnie wygląda button od rejestracji. Powinieneś też popracować nad renderem, w zaznaczonych miejscach są efekty nagle ucięte.

image.png

Doskonale wiem, jak wygląda oryginał tego i wystarczy odpowiednio dobrać tekstury i zakryć nimi jaskrawe części. Poza tym nie wymazałeś tekstur z włosów i słabo też wygląda zanikający ogień na postaci (gumkowane soft brushem). W row'ach za małe paddingi, brakuje tam "powietrza" przez co działy i panel boczny wydają się być ścianą tekstu. Nie podobają mi się też cellpic'ki kategorii - odstają od projektu.

Ćwicz dalej :grafinity:

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płynne.

Render faktycznie mogłem się do niego bardziej przyłożyć.

Co do reszty do  starłem  się akurat ten projekt  robic na "oko" 😄 Wydawało mi się, że odstępy są wystarczające no ale może faktycznie masz rację x)

Dzięki za porady!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi