Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kaczydzn

pierwsze kroki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie skończony projekt z przed kilku tygodni. Chętnie bym go dokończył, ale wiem, że popełniłem pewnie mnóstwo błędów (częściowo już wiem co jest na pewno do poprawy) c: Czekam zatem na opinie co należałoby tutaj zmienić.
Pozdrawiam

[img]http://imgie.pl/uploads/148632476742932.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć. Na pewno co mi w tym projekcie nie pasuje to kursywa tekstu. Nawigacja jest strasznie ciasna a font w niej jest duży :/ i nie pasuje mi on jakoś. Logo nie jest wyśrodkowane względem odległości od góry projektu a menu. Najbardziej co się rzuca w oczy to duże elementy (możliwa wina mojego monitora) a także ciasno jest między boxami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak trochę dziwnie oceniać nieskończony projekt. Co bym zmienił? Na pewno większy padding w menu. Top strasznie pusty... chociaż logo wyśrodkuj w poziomie :P Generalnie ten font jest ciekawy, ale ogranicz go jedynie do nagłówków, a do treści użyj prostszego dzięki czemu będzie bardziej przejrzyście, chodzi mi o to:
[img]https://i.imgur.com/64xMv1o.png[/img]
Button "czytaj" jest krzywo (jego zawartość). W tabeli ligowej daj więcej "powietrza" czyli po prostu zwiększ paddingi. Czekam na dalszą część.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widać, że miałeś jakiś pomysł na ten projekt, ale tak jak wspominają inni ciężko jest ocenić coś co nie zostało dokończone. Popracuj nad czcionką, pilnuj odstępów w tekście, tak aby wyglądało to schludnie i estetycznie. Mnie osobiście nie przekonuje ten zielony odcień. Według mnie należy zmienić rozmiar górnych banerów, zobacz jak będzie to wyglądało jak zmienisz ich wysokość o 1/3. Dokończ projekt i przedstaw nam wersję końcową :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi