Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RazYouDude

Animacja

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiedziałem jak nazwać temat ale ogólnie chodzi mi o animacje. Jeśli w złym dziale, prosze o przeniesienie.
A wiec, chciałbym zrobić animacje kontur polski. Dokładniej gifa, w taki sposób żeby na animacji wyglądało jakby te kontury były rysowane.
Znalazłem już grafike którą chciałbym użyć do tego, ale nie wiem jak sie za to zabrać.
Mam nadzieje ze dobrze wytłumaczyłem. Z góry dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
https://www.youtube.com/watch?v=ot5GwpQPjF0
Polecam. Wpisujemy w google lub youtube odpowiednie tagi np.: animacja photoshop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, ale to jest przemieszczanie już umieszczonego obiektu. A ja potrzebuje żeby obiekt się rysował. Tak jakby na tym filmiku on by narysował tą piłke w animacji. Jak sie piłka pojawia kawałek po kawałku w animacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To jest przedstawiona technika, nie oglądałem tego, ale robimy klatkę po klatce tak ? Więc prosta sprawa, robisz czarną maskę i po kawałku "malujesz" ten obrys odkrywając go na masce po drodze tworząc klatki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z czasem powstała animacja 3d, czyli taka tworzona na komputerze, która obecnie dominuje. Inne rodzaje filmów rysunkowych, takie jak animacja plastelinowa, wycinankowa, czy tradycyjna rysowana są wykorzystywane w autorskich projektach i niszowych produkcjach. W celu poszerzenia twojej wiedzy na temat animacji jestem zobowiązany podesłać ci [url=http://meseve.pl/uslugi/animacja-wykorzystanie/]artykuł[/url]na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi