Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ola

Ayume/AyagrafDesign Webdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w mojej galerii.
Na początek może jeden z najnowszych projektów, który wykonałam sama dla siebie, by "pod szlifować" skilla i chociaż na chwilę odciąć się od wykonywani ciągle tych samych, nudnych zleceń.
Sam One page, bez przesadnej ilości przekazu, treść "okrojona". Nawiązanie do azjatyckich gier i ich azjatyckich odpowiedników stron, gdzie nada góruje przesada i flash.

Zapraszam do oceny :)

[img]https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/89d22248963965.58a6c6b5ada32.jpg[/img]

Rozmiar nieoryginalny. Lekko pomniejszony, dlatego proszę nie brać pod uwagę, jeśli tekst lub jakiś element jest rozmazany. Jest to w celu zachowania bezpieczeństwa bo już nie raz byłam ofiarą kradzieży moich projektów, wykonanych w takim "rpg/game stylu".
Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Talent i umiejętności posiadasz i to wykorzystujesz :)
Projekt ciekawy fajny, początkujący mogą brać to za inspiracje, osiągnąć taki poziom nie jest łatwo.
Lajk (y)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo stary projekt, dlatego niestety taki malutki. Prezentacja stworzona z materiałów, które mi zostały, które też wysyłałam klientowi do oceny, ale niestety psd i full rozmiar mi się gdzieś zapodział. Wiem, że ciężko coś takiego konstruktywnie ocenić, ale może niektórzy spróbują :)
[img]https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/disp/aaa98147926637.588902bae507a.jpg[/img]
[img]https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/disp/441e7947926637.588902bb1128e.gif[/img]
[img]https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/disp/95b2db47926637.588902bb226a6.gif[/img]
[img]https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/disp/ed113347926637.588902bb22c18.jpg[/img] Znowu forum robi brzydkie przerwy, wrrr xP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Osobiście jak najbardziej czuję takie klimaty,ale jeśli chcesz żeby coś robiło wrażenie w takich koncepcjach to musisz starać sie jak najbardziej wyostrzyć i urozmaicić w kolor jakieś miejsce które będzie skupiało główną uwagę (że tak napiszę - czytelnika) odczucia mam też inne :P w właściwie monotonia i lekki niedosyt,to że chciało by się tam coś na siłę wrzucić.Ale spoko działaj dalej,jestem jak najbardziej na tak jak na teraz :) ostatni projekt myślę że nie ma co się rozpisywać -kolory strasznie odpychają i nie dają żadnej fascynacji jako iż to jest strona główna - pamiętaj o detalach i nie bój się mieszał kolorów razem-zrób jakieś fajne przejścia między kolorami ! trzymaj poziom !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam troszkę odmienne zdanie bo z projektowaniem na potrzeby tego typu gamingu mam styczność nie od wczoraj :) No, ale fakt, muszę przyznać rację i przyjąć na klatę, że nie raz trudno jest skupić uwagę odbiorcy na konkretnym elemencie szablonu, mając do czynienia z tego typu designiem, który sam w sobie jest "przesadzony", i tym samym nie przedobrzyć. Dlatego bywa, że nie skupiam się na tym zbytnio, zwłaszcza jeżeli wiem, że wiele elementów strony będzie animowanych, czyli sposób odbierania będzie się sporo różnił od patrzenia na statyczny "jotpeg" i to ta animacja "załatwi za mnie połowę roboty". No, ale wiadomo, daje do oceny grafikę, a nie w pełni już funkcjonalną stronę, więc rozumiem spostrzeżenia :)

Co do kwestii kolorystyki odnosząc się do drugiego projektu- wydaje mi się, że jest to bardzo indywidualne podejście. Dla jednych taka kolorystyka (np dla mnie, uwielbiam mieszanie odcieni niebieskiego z odcieniami różu, dla przykładu mój avek :P) będzie wzbudzała pozytywne emocje, dla kogoś innego będzie odpychająca :)

Bardzo dziękuje za opinię! (y)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ayume"]
Co do kwestii kolorystyki odnosząc się do drugiego projektu- wydaje mi się, że jest to bardzo indywidualne podejście. Dla jednych taka kolorystyka (np dla mnie, uwielbiam mieszanie odcieni niebieskiego z odcieniami różu, dla przykładu mój avek :P) będzie wzbudzała pozytywne emocje, dla kogoś innego będzie odpychająca :)

Bardzo dziękuje za opinię! (y)[/quote]
No dokładnie :) kwestia ryzyka,trzeba próbować,czasami tak jak piszesz dla jednego ma to zupełne inne wrażenia :D no nic ciśnij i się niczym nie zrażaj,bez podejmowania ryzyka nie ma zabawy hehe !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsza praca :o Ten header to jest poezja, lubię patrzeć na takie projekty w stylu RPG bo sam próbuje coś szlifować ale cienko idzie :D Praca naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Ale w drugiej pracy tak jak wspomniał mój poprzednik, kolorki są blade, nie ma elementu na którym można skupić typowo swoją uwagę. Czekam na więcej + leci obserwacja na behance :) A z tymi przerwami spróbujemy coś zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@Qba. Mogę zawsze coś podpowiedzieć, jeśli chodzi o projektowanie takich rzeczy :) Bo to tylko wydaje się trudne, jak już mniej więcej się ogarnie, jakich technik można użyć, to już idzie z górki.

Co do tej kolorystyki- eh, przyjmuje na klatę :) Na szczęście to bardzo stary projekt, postaram się unikać takich monochromatycznych zastosowań i wprowadzić trochę więcej "zycia" w projekty.

Dziękuje za komentarz. :peace:

@ZAXX dokładnie! Zabawa to slowo klucz przy projektowaniu ! (y);d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@Ayume, Twoje prace to po prostu miód na oczy.
Uwielbiam Twój styl.

Czy jest szansa na jakiś tutorial Twojego autorstwa?
Chociaż plik psd?

Pozdrawiam i nie mogę się doczekać kolejnej porcji!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Capon"]@Ayume, Twoje prace to po prostu miód na oczy.
Uwielbiam Twój styl.

Czy jest szansa na jakiś tutorial Twojego autorstwa?
Chociaż plik psd?

Pozdrawiam i nie mogę się doczekać kolejnej porcji![/quote]
Jeden jest na tym forum :) Psdki są w Pobieralni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi