Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
pracaaat

PRACA PEŁNY ETAT GRAFIK DTP

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację. :D

ZADANIA:
projektowanie i skład publikacji drukowanych;
przygotowywanie projektów infografik, reklam prasowych i ilustracji graficznych;
tworzenie prezentacji multimedialnych;
obróbka zdjęć.

OCZEKIWANIA:
KONIECZNIE PRZEŚLIJ SWOJE PORTFOLIO, PDF, (maksymalnie do 10 stron)

Doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu do druku,
bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator);
znajomość typografii oraz technik związanych ze składem;
kreatywność, poczucie estetyki, oryginalność i zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań;
samodzielność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
znajomość podstaw HTML będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat);
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
Prywatną opiekę medyczną;
Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności;
Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych.

PODAJ SWOJE OCZEKIWANIA FINANSOWE netto

APLIKACJE PROSZĘ WYSYŁAĆ NA ADRES katarzyna.penconek@aat.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.