Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Może zacznę od przedstawienia się jak to kultura wymaga. Mam na imię Dominik, chodzę sobie już tak 21 wiosen i jestem z Piotrkowa Trybunalskiego - woj. łódzkie. Zaczynam dopiero swoją drogę z grafiką. Tak wiem, ze późno, ale tak wyszło. Od razu na pierwszy rzut oka spodobało mi się to forum i mam nadzieję, że tak samo w jakiś sposób spodobają mi się ludzi i chętnie udzielą pomocy nowicjuszowi.

Program jakim będę zaczynał to Gimp w wersji 2.8.20. Z biegiem czasu jak złapię wprawę to może przerzucę się na photoshopa.

Tak pomijając ważniejsze sprawy to kocham słuchać muzyki - wszelkiego rodzaju - lecz w serduchu od zawsze główne miejsce zajmuje rap. Czytam mangi, oglądam anime i fajne seriale - TWD! - gram w gry typu cs:go, league of legends, world of warcraft, fifa 17.

To chyba tyle.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj! Na pewno jeśli będziesz potrzebować pomocy, to zostanie Ci ona tutaj udzielona :)
Jeśli mogę coś doradzić, to polecałabym od razu zacząć od Photoshopa. Później przejście z GIMPa na PS'a jest bardzo męczące, czasochłonne i tak naprawdę uczysz się wszystkiego od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi