Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Loga to moją pięta achillesowa, w ogóle mi nie wychodzą. Chyba brakuje mi jakiegoś genu odpowiedzialnego za to :P O ile z sygnetami nie mam z natury jakiegoś wielkiego problemu, to dobór fontów już doprowadza do wyrywania włosów na głowie :P Dlatego chętnie poczytam wszelkie krytyki i porady, biorę all na klatę, chce się uczyć :)

Jeden z najnowszych projektów, był w którymś temacie ze zleceniem.
[img]http://i.imgur.com/OBZy5og.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aż tak źle nie ma, jednak na jednym logo nie jestem w stanie powiedzieć czegoś więcej. Jeśli miałbym oceniać te logo to dla mnie jest trochę bajkowe takie, szczególnie uszy i gwiazdki. Ale wiadomo, każdy ma swój gust i klientowi różne rzeczy mogą się podobać. Dodaj coś więcej i pamiętaj, że warto ćwiczyć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bajkowe specjalnie, ze względu na zawód :) Tak jakoś skojarzył mi się iluzjonista z magią, kroliczkiem, czymś bajkowym.
Dzięki za opinie (y). Byłam przygotowana na hejt wgniatający w ziemię, widać nie było tak źle ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sygnet fajny odrazu mogłem się połapać do czego nawiązuje. Fajny pomysł na wciśnięcie w tego królika "K" i "S". Ale tak jak wspomniałaś gorzej u Ciebie z typografią, tutaj kompletnie ona nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Naprawdę jest to bardzo dobry sygnet dla magika, choć nie jestem pewien czy te linie nie są trochę za cienkie np. do favicona. Czekam na więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niu:
[img]http://i.imgur.com/SfB4ImK.png[/img]

https://www.behance.net/gallery/49319993/World-Yoga-Shop-Logo-Concept

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niech to szlag, znowu nie mogę do niczego się przyczepić :P Choć wydaję mi się, że odległość między kostiumem,a niebieskim "ciałem" nie jest wszędzie taka sama :devil:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Norbert"]Niech to szlag, znowu nie mogę do niczego się przyczepić :P Choć wydaję mi się, że odległość między kostiumem,a niebieskim "ciałem" nie jest wszędzie taka sama :devil:[/quote] Hehe, masz racje :p jednak był to celowy zabieg bo np ,,przy tyłku" prawie w ogóle by go nie było widać :) (dupki) ze względu na wariacje formy i to, że w tle jest takiego samego koloru kwiat lotosu. W niektórych miejscach musiałam zmienic trochę proporcje ,,obrysu" by przy np pomniejszeniu logo (np do wizytówki) była dobrze widoczna różnica.

Dzięki za opinię! (y)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sygnet ładny, osobiście usunąłbym tylko te niebieskie "listki" na górze. Fontu też można było użyć bardziej wyszukanego, ale całość jako prezentacja bardzo estetycznie i ładnie zrobiona. Podoba mi się!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przy okazji mała modyfikacja prezentacji pierwszego w tym temacie loga dla Iluzjonisty.
https://www.behance.net/gallery/49170001/Krzysztof-Sorel-Logo-Concept

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajnie wychodzą Ci animacje, w czym je robisz?
Jeśli chodzi o prezentacje to całkiem przyzwoita, dodałbym większe tytuły bo są mało widoczne i wykonał lepsze strzałki, aby nadać więcej unikalności, bo te są chyba z standardu Photoshopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Animacja jest rewelacyjna, naprawdę. Samo logo również mi się podoba, świetna realizacja tego pomysłu połączenia k + s. W samej prezentacji brakuje mi trochę więcej wizualizacji samego logo. No i te strzałki, tak jak wspomniał Marek, mogłyby być lepsze, bo aktualne wyglądają jak wyjęte z innej prezentacji (nie pasują do tematyki projektu, według mnie). Ogółem jest całkiem dobrze. Widzę, że w pierwszym poście wspomniałaś, że logo to Twoja pięta achillesowa, ale przy tym projekcie śmiem powątpiewać w to zdanie ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do animacji, to popracowałbym jeszcze nad jej płynnością, bo w niektórych momentach prędkość "rysowania" jest różna. Wystarczyłoby posiedzieć przy easy ease'ach i byłoby super :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@Norbert masz racje, teraz i ja widzę takie jakby "przycinki" zwłaszcza w animacji "rysowania". Easy Ease'y w tym momencie niezbyt mi pomagały, animacja była za szybka, zbyt dużo keyów na osi czasu. Ciężko było wychwycić dobry moment na odpowiednie ustawienie. Wspomagałam się bardziej w tym momencie Graph Editorem (zwężałam ręcznie i rozszerzałam/zwalniałam i przyśpieszałam) :D. Mimo to dzięki, na pewno przy następnej takiej zabawie zwrócę na to większa uwagę. To robiłam w nocy koło 4 (czy tylko ja tak mam, że w nocy nagle mnie jakaś energia i wena rozpiera? :D) i już chciałam to szybko skończyć.

Co do reszty- Strzałki faktycznie, teraz i ja to zauważyłam. Bleee. Jakby wepchnęły się na imprezę nieproszone. Zmieniłam na szybko, narysowałam strzałki tym samym pędzlem co logo w Ai, chyba już wygląda lepiej?
Co do animacji- Efekt rysowania w AAE przy użyciu write-ona. Efekty przejść (znikanie i pojawianie) normalnie w Photoshopie w Timeline (Oś czasu) ustawiając odpowiednio Opacity :)

Dzięki za opinie. (y)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dawno mnie tu nie było.
Nowy projekcik, tym razem całkowicie niekomercyjny. Dla gildii w pewnej grze, w która od czasu do czasu w wolnych chwilach sobie pogrywam :)

Tak, wiem. Jakość leży i kwiczy, ale musiałam zmniejszyć "na chama" prezentacje bo już zdarzyła się sytuacja plagiatu.
[img]http://i.imgur.com/srkZUwf.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niu:
Klient powiedział "Nie chce" T_T. Ale mi się osobiście podoba. Rzadko zdarza mi się tworzyć tego typu loga w innej, niż ciemnej kolorystyce.
[img]http://i.imgur.com/8QRh5Yj.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale miazga, aż szczena opada :o*.* a czy mogłabyś pokazać jak tworzenie czegoś takiego wygląda etapami? chodzi mi głównie jak wygląda szablon tego, na co kolorki i całą resztę nakładasz. Byłabym wdzięczna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mrs.Lidia"]ale miazga, aż szczena opada :o*.* a czy mogłabyś pokazać jak tworzenie czegoś takiego wygląda etapami? chodzi mi głównie jak wygląda szablon tego, na co kolorki i całą resztę nakładasz. Byłabym wdzięczna :)[/quote] Szczerze, to nie ma jednego "schematu". Każde logo tworzone jest indywidualnie, z użyciem rożnych efektów. Czasami rysuje wszystko, czasami korzystam z darmowych stocków, z których później wycinam rendery i edytuje według swoich potrzeb.
Mam dwa poradniki na tym forum, może one jakoś przybliżą Ci kwestie tworzenia tego typu projektów.
http://grafinity.pl/viewtopic.php?f=101&t=3820
http://grafinity.pl/viewtopic.php?f=101&t=3604

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem co to "loga" :wut:

Trochę dziwny Klient, że odrzucił taką pracę. Przecież ona jest bardzo dobra. Podziwiam Twoją dbałość o szczegóły. Na jasnym tle wygląda o wiele lepiej. Jestem tylko ciekaw co by było, gdyby Klient chciał je w wektorze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi