Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !
Prezentuję Wam moje logo.
Proszę o konstruktywne opinie.

[img]http://i.imgur.com/BtqtqIxg.png[/img]

[admin]Prace prezentujemy w [img][/admin]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Samo logo nie wygląda aż tak źle, ale w mojej opinii zbyt mało nawiązuje do liter a i o. Bardziej widzę tutaj PacMana, który wchłania strzałkę. Font również jak dla mnie źle dobrany, zbyt standardowy, a do tego wydaje mi się trochę zbyt mocno rozciągnięty w pionie.
Przejdę teraz do prezentacji samego logo, bo tutaj jest po prostu źle. Kolorystycznie to po prostu razi w oczy. Gdyby ta prezentacja była trochę dłuższa, to zapewne większość osób by ją wyłączyła z powodu bólu oczu. Mockup'y również nie podobają mi się - za bardzo skupiłeś się na pokazaniu samego logo, a nie np. wizualizacji wizytówek. Pamiętaj, że identyfikacja wizualna to nie tylko logo. A i w sekcji "Kolorystyka" tekst RGB nie jest wyśrodkowany w tych kołach.
Co zrobić, żeby było lepiej? Przede wszystkim proponuję przeglądać prezentacje logosów na serwisach typu behance.net. To, w jaki sposób profesjonaliści przedstawiają tam swoje prace jest po prostu niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Logo ma trochę dziwnie zachowane proporcje. Wygląda jakby było przygniecione i rozciągnięte. Po prostu takie mam odczucie jak na nie patrzę. Połączenie "A" i "O" jest również dziwne. Skoro w Twoim nicku pierw jest litera A, a potem dopiero O to mogłeś odwrotnie je połączyć czyli pierw umieścić A. Co do prezentacji to @matteom5 już wszystko wyjaśnił.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi