Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
.mati

.mati designs

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wrzucam tutaj nie wiem do końca jak to usytuować w odpowiednim dziale.
Liczę na mocną lecz pomocną krytykę :h5:c:

[img]https://zapodaj.net/images/dcc00fb5ea34b.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie to aż za bardzo standardowa jest ta praca. Co do renderów damson się wypowiedział - totalnie nie pasują ostrością do reszty pracy i w niektórych miejscach widać białe piksele. Przede wszystkim zmieniłbym czcionkę. Nie podoba mi się sposób przedstawienia składu - tak naprawdę mało tam widać, a po kompresji facebooka to już pewnie w ogóle byłby dramat. Zamiast tego bym pomyślał nad jakimiś koszulkami z numerem, a pod nimi nazwisko. W dwóch ostatnich grafikach wyśrodkowałbym stopkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="damson"]Rendery są słabej jakości i niedokładnie wycięte. W składzie, w ławce rezerwowych zwiększyłbym interlinię. Reszta prosta, poprawna i w porządku tylko te postacie... :|[/quote]
jeżeli chodzi o rendery wiem, nie bylo lepszej jakości na Google :) robilem treningowo więc nei przykładałem uwagi do dokładności w wycinaniu wiedząc, że jakośc foty jest słaba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=".mati"][quote="damson"]Rendery są słabej jakości i niedokładnie wycięte. W składzie, w ławce rezerwowych zwiększyłbym interlinię. Reszta prosta, poprawna i w porządku tylko te postacie... :|[/quote]
jeżeli chodzi o rendery wiem, nie bylo lepszej jakości na Google :) robilem treningowo więc nei przykładałem uwagi do dokładności w wycinaniu wiedząc, że jakośc foty jest słaba[/quote]

To dobry trening xD ćwiczyć coś żeby zrobić na odpierdol za przeproszeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To brutalne, ale zgadzam się z @FoXem :P
Materiały, to narzędzie grafika do pracy, nawet jeśli służą do nauki. Ma je tak dobierać, by nie sprawiały mu przesadnych problemów i były dobrej jakości, ewentualnie sam powinien o ta dobrą jakość zadbać poprzez edycję.
To tak, jak z lekarzem. "Przepraszam, trzeba amputować Pani rękę bo przy zabiegu użyłem niewysterylizowanych narzędzi". Nie ma takiego tłumaczenia.
Jeśli już ćwiczyłeś, to trzeba było tez poćwiczyć poprawianie krawędzi i niedoskonałości na renderach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi