Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Drix777

Kubki personalizowane x5

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Projekt kubek spersonalizowany x5
Tematyka: - dowolna
Dodatkowe informacje: - poniżej
Kwota wynagrodzenia: - 100zl (za komplet? Można negocjować ale zlitujcie się - idę na bezrobocie :P )
Sposób wynagrodzenia: - Przelew
Kontakt: - 663148769 (do godz. 16 tylko sms - później ewentualnie można dzwonić) lub drix6666@gmail.com (ewentualnie prosiłbym o sms z informacją, że został wysłany mail.)

Cześć ;) Chciałbym sprezentować kubki spersonalizowane najbliższym współpracownikom (odchodzę z pracy). Niestety mam problem z projektami... A czas nagli...
Wymyśliłem sobie, że fajnie wyglądałyby kubki gdzie z jednej strony jest znaczenie danej osoby, a z drugiej info co i jak pije ;)
[url=https://scr.hu/0e0xh/tt242]Link do tabelki[/url]
[url=http://kubkoland.pl/images/pliki_projektu/projekt_jpg.jpg]link do szablonu/wzorca z wymiarami producenta kubków[/url]

Proszę Was o pomoc, iż, gdyż, ponieważ ( :P ) Wy będziecie znacznie lepiej wiedzieli ode mnie jaką czcionkę, rozmiar, dobrać, jak co rozmieścić, jakąś kreskę czy inne fiu-bździu wstawić, ewentualnie dobrać motyw/tło itp. itd...
Cudów nie oczekuję - może być jedna czcionka na wszystkich i prócz tekstu by się może delikatnie różniły jakąś dodatkową grafiką na środku (może być to coś z imienia, może być coś innego) i/lub kolorystyką.
Wybredny nie będę bo nie mam na to czasu :P

P.S. Jeśli macie jakąś inną propozycję stronki gdzie takie kubki by można zamówić - jestem otwarty na propozycję. Nie jestem też do końca przekonany czy dziewczyną takie 330ml będą pasować...

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Baja Mat - nawet nie spodziewałbym się, że tak prosto, a tak ładnie można zrobić ;)

Gdyby Nevind nie napisał, że cosik do wieczora wstawi, powiedziałbym drukuj tego więcej i podaj dane do przelewu :P
Ale tak wypadałoby zaczekać na jego propozycję.

Przepraszam zlamiłem trochę. Od razu mogłem napisać, że poglądowo wystarczyłaby jedna szt by nikt się właśnie niepotrzebnie nie narobił... :/

Mati - jedynie co może aby te plamki mnie zastanawiają, Rozumiem je, aczkolwiek aczkolwiek obawiam się, że w tym konkretnym przypadku mogą być nieco chybione :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie ma problemu można je usunąć ewentualnie zamienić na coś innego.jeżeli już na 100% się dogadamy to zrobię resztę w tym samym stylu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W tym przypadku lepiej z nimi jak bez nich :P Chyba, że naprawdę dałoby się na coś zamienić.

//Edit: "Lepiej z nimi" - w tym sensie, że dają minimum koloru przy tym projekcie, a nie zaburzają całości.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Luka Twój kubek - zwłaszcza ten zielono-czarny - jest genialny...
Niestety... nie do zrelizowania... Przynajmniej nie w tym czasie. A tak mi tego szkoda, że będę szukał gdzie mi go zrobią - to się wykorzysta na inną okazję, i jeden wówczas na pewno dla mnie ;) Wówczas do Ciebie się zgłoszę.

Oki to mi wystarczy... Nie podsyłajcie więcej.

Mathis lecimy z pozostałymi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.