Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
eronkje

Dodanie napisu do gifu.

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Dodanie napisu do gifu.
Wymiary: - w linku niżej.
Tematyka: - gif
Kolorystyka: - Pasujące do kolorystyki gifu, zdaje się na osobę, która się podejmie. Czcionka jakaś fat.
Dodatkowe informacje: - Prosiłbym o dodanie napisu do gifu. Dokładniej następująco pojawiające się litery/slowa tekstu "Y U R SO MAD?!"
Link do gifa: - http://rebloggy.com/post/my-gif-1k-my-shit-blood-lad-staz-glitch-gif-charlie-staz-blood-blood-lad-gif-sta/60891298760

Pewnie to chwila roboty, ale dla takiego leminga jak ja zajęło by to trochę. Z góry dziękuje;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
YUR, czy Your? Bo nie wiem, czy to celowe, czy literówka.
I co znaczy dokładnie "następująco pojawiające się"? Czyli każda literka ma wyświetlać się osobno, a na końcu pojawiać ma się pełne zdanie?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ayume"]YUR, czy Your? Bo nie wiem, czy to celowe, czy literówka.
I co znaczy dokładnie "następująco pojawiające się"? Czyli każda literka ma wyświetlać się osobno, a na końcu pojawiać ma się pełne zdanie?[/quote]
Mam na myśli pojawianie się poszczególnych liter, a potem słowa w takiej kolejności jak napisałem. Gdzieś w dolnej części tego obrazka. Są to akronimy angielskich słów "Why you are so mad". I dokładnie w takiej kolejności, jeden po drugim, nie wszystkie na raz.
[quote="FoX"][mod]Czy prawa do tej animacji należą do Ciebie? Czy może jest ona do wolnego użytku?[/mod][/quote] Znalazłem gif w internecie, nie posiada chyba żadnego znaku wodnego i był ogólnodostępny, więc nie powinno być problemów chyba z małą edycją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jest możliwe wykonanie mojej prośby/zlecenia? czy ta polemika zakończy się ideach znaków wodnych i racji praw autorskich czegoś co jest ogólnodostępne do pobrania?
jeśli nie to proszę o zamknięcie tematu bo spam się robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.