Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
daanielpl

Logo na Stronę MX VS. Enduro

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Logo, naklejka, wzór na koszulki.
Tematyka: - Motocross,Enduro
Dodatkowe informacje: -
Witam, potrzebuje nowe logo, na mój fan page MX vs Enduro ! Ma być chwytliwe i podobać się ludziom ! Logo będzie reprezentowało moją stronę, grupę, logo będzie nakładane na bluzy koszuli i TP i bardzo mi zależy, żeby to dobrze wyglądało. Na logu musi być motocykl crossowy lub enduro logo ma być czadowe i agresywnie ma to po prostu wyglądać w miarę realne, jak się da, a nie, jak plastikowa laka na plastikowym motocyklu tak to wyglądało w przypadku mojego starego logo, :| fajny by był pomysł, zrobić 2 motocykle koło siebie które stykają się kołami, czyli Enduro i MX do tego napis i wtedy dochodzi napis i tez by to ciekawie wyglądało, ogólnie jestem otwarty na wszelkie propozycje, od dawna potrzebuje już dobrego loga, strona ma już ponad 50 tys. fanów, więc mi zależy w końcu na czymś porządnym, żeby spodobało się to ludziom. xP
Kwota wynagrodzenia: - 50 lub więcej, wszystko zależy od loga.
Sposób wynagrodzenia: - przelew bankowy
Kontakt: - https://www.facebook.com/DanielFlaum27
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Kwota wynagrodzenia: - 50 lub więcej, wszystko zależy od loga.[/quote] To nie zależy od loga, tylko od grafika. "Proste" logo wcale nie równa się mniejszym nakładem pracy i mniejszą ceną.
Proszę o widełki cenowe, by inni mieli pewność, że ich praca się zwróci i nie dostaną max 150zł za coś, co normalnie sprzedali by za o wiele większą kwotę i przy czym się naprawdę napracowali (to taki przykład, zważywszy, że tematyka tego loga i wymogi jego wykonania do najprostszych nie należą. Równie dobrze ktoś może przystać na taką cenę, ale bywają tez graficy, którzy są pewni swoich umiejętności i w ciemno, nie znając dokładnej kwoty po prostu nie będą projektować).
Pozdrawiam.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzięki że ktoś się zajmuje i coś działa... Z reguły bo tu widzę że ktoś się czepia, jeśli to logo naprawdę będzie wart swojej ceny to zapłacę nawet te 200 zł ... Tak jak mówiłem, jeżeli mi się spodoba i będzie wart swojej ceny, no to czemu nie ? proste ;)

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 13 godziny 56 minuty 44 sekund temu

Czekam na dalsze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest coraz lepiej i coraz to ciekawsze pomysły, czekam na więcej jak ktoś ma chęci :)

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 3 minuty 27 sekund temu

ps. mogę dać moje stare logo też do przerobienia, o ile ktoś będzie miał jakiś ciekawy pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no to też wrzucę swoją propozycje :D możliwe wszelkie zmiany
[img]http://i.imgur.com/9PbgR8Q.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="daanielpl"]Miałem wybrać już logo ale twórca nie odpisuje ! Czekam na nowe propozycje.[/quote] które dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.