Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AdRian1YT

Logo : Stała współpraca z Grafikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Logo Gamingowe TubroTEAM w stylu loga pompateam
Tematyka: - gaming-turbo
Dodatkowe informacje: - Logo w stylu pompa team na przykładzie
Kwota wynagrodzenia: - do ustalenia z grafikiem
Sposób wynagrodzenia: - Przelew
Kontakt: - GG:60858410

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A coś więcej o budżecie? Bo ogólnie takie loga wymagają trochę pracy i raczej tanie nie są, a "do ustalenia" nie zachęca do pracy, bo ktoś się może narobić, a wasz budżet to 20/30zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="ARGFX"]A coś więcej o budżecie? Bo ogólnie takie loga wymagają trochę pracy i raczej tanie nie są, a "do ustalenia" nie zachęca do pracy, bo ktoś się może narobić, a wasz budżet to 20/30zł.[/quote] tak wiem przyjacielu :) cena jest do ustalenia lub dogadania się po skontaktowaniu się ze mną na pewno nie 20/30 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prosze o ustalenie budżetu oraz napisanie, co dokładnie oznacza w tym wypadku współpraca. Czy wybierasz grafika na podstawie portfolio i z nim nawiązujezz współprace nad projektowaniem loga, czy też propozycje mają pojawiać się w tym temacie. Jeśli to drugie, opisz bardziej swoją wizje, co do loga. (Co ma zawierać, kolorystykę, motyw przewodni).
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ayume"]Prosze o ustalenie budżetu oraz napisanie, co dokładnie oznacza w tym wypadku współpraca. Czy wybierasz grafika na podstawie portfolio i z nim nawiązujezz współprace nad projektowaniem loga, czy też propozycje mają pojawiać się w tym temacie. Jeśli to drugie, opisz bardziej swoją wizje, co do loga. (Co ma zawierać, kolorystykę, motyw przewodni).[/quote] Ogółem projekt to nie będzie jedynie Logo ale na podstawie loga chcę wybrać grafika do stałej współpracy, budżet nie będę określał ale też nie ceny z kosmosu mówię tu o dużych sumach, prace może i zarysy projektu możecie wstawiać tutaj na forum lub skontaktować się ze mną :: Kolorystyka to takie kolory żywe, lubię kolor Niebieski lub jasny zielony ale nie za jasny, liczę na kreatywność Grafika i jego pomysłowość ale logo musi być orginalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To w takim razie napisz konkretna kwote wynagrodzenia lub widełki. Nikt nie będzie Ci w ciemno projektować propozycji nie wiedząc, czy Twój budżet pokryje ich prace.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ayume"]To w takim razie napisz konkretna kwote wynagrodzenia lub widełki. Nikt nie będzie Ci w ciemno projektować propozycji nie wiedząc, czy Twój budżet pokryje ich prace.[/quote] Każdy grafik ceni się inaczej nie mam zamiaru pisać budżetu bo ceny są różne , gdy napisze cenę 600 zł to logo będzie kosztować do 600 zł... więc jak chcesz to sam się określ, mój budżet pokryje cały projekt, a jak już postanowiłem napisać temat o takie logo to też nie z myślą ze to będzie kosztować 30 zł..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przecież takie tematy to jest jakiś nieśmieszny żart. Z miejsca powinny wylatywać. Który to już raz.

edit:
Ja rozumiem, że obsługa forum wymaga ponadprzeciętnych umiejętności, ale chyba włączenie moderowanego dodawania tematów nie wykracza poza ten zakres, prawda?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="WealthyDesign"]Przecież takie tematy to jest jakiś nieśmieszny żart. Z miejsca powinny wylatywać. Który to już raz.

edit:
Ja rozumiem, że obsługa forum wymaga ponadprzeciętnych umiejętności, ale chyba włączenie moderowanego dodawania tematów nie wykracza poza ten zakres, prawda?[/quote]
Moim zdaniem takie osoby jak ty powinny nie pisać zbędnych postów nie wnosząc nic do tematu, jestem po prostu osobą która szuka grafika i on wykona zlecenie napisane przez ze mnie. Cenę można ustalić po skontaktowaniu się ze mną i podaniu swoich cen, w końcu wy jesteście grafikami, i wiecie ile czasu to zajmie i wiecie ile to będzie kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="mathis"][img]http://s5.ifotos.pl/img/1jpg_aspwsns.jpg[/img][/quote] fajna praca ale wolał być coś fajnego orginalnego wybuchowego coś co naprawdę robi wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[img]http://imgie.pl/uploads/turboteam.jpg[/img]
cena do uzgodnienia.
Pozdrawiam
[mod]Przyznano ostrzeżenie - §10. Za popełnienie plagiatu, użytkownikowi grozi blokada na 7 dni. W przypadku dalszej kradzieży prac zostaję on zbanowany permanentnie.[/mod]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba temat będzie kwalifikował się do zamknięcia.
Zleceniodawca chcę żeby zrobić mu logo tego pokroju:

https://www.youtube.com/watch?v=VqaZMz4LL3w
https://www.youtube.com/watch?v=GqnkPZssxTc
https://www.youtube.com/watch?v=NomYezfcW6M

Kiedy podałem mu według mnie realną cenę od 300 do 600 zł.
Nie był zachwycony ;)

Dodam że najpierw logo miało być w stylu pompa team a teraz zmiana zdania na coś takiego.
Według mnie temat do kosza i upomnienie dla autora.

Chyba ze moderator tak jak autor liczy że na forum znajdzie się jakiś desperat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Studio92"]Chyba temat będzie kwalifikował się do zamknięcia.
Zleceniodawca chcę żeby zrobić mu logo tego pokroju:

https://www.youtube.com/watch?v=VqaZMz4LL3w
https://www.youtube.com/watch?v=GqnkPZssxTc
https://www.youtube.com/watch?v=NomYezfcW6M

Kiedy podałem mu według mnie realną cenę od 300 do 600 zł.
Nie był zachwycony ;)

Dodam że najpierw logo miało być w stylu pompa team a teraz zmiana zdania na coś takiego.
Według mnie temat do kosza i upomnienie dla autora.

Chyba ze moderator tak jak autor liczy że na forum znajdzie się jakiś desperat ;)[/quote]

Proszę czytać ze zrozumieniem bo chyba pan nie potrafi, pisząc w stylu Loga Pompa Teamu to nie oznacza takiego samego ale w stylu wykonania, co do sprawy ceny podał mi pan stronkę ze śmiesznymi logami i cenami za przeproszeniem z dupy, potem napisał pan że płaci się za wszystko nawet i za pomysł loga chociaż to już należy do pana ja płace za wykonanie loga a nie jego pomysł, więc napisałem ile pan bierze za odpalenie ps6 czy też innych programów graficznych. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@AdRian1YT "ja płace za wykonanie loga a nie jego pomysł" - to w takim razie niech Pan doda gotowy pomysł na kartce, a graficy przeniosą Pana pomysł do programu i Pan im za to zapłaci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tacy ludzie, jak Pan zleceniodawca dosłownie gwałcą zawód grafika. Co najlepsze, niektórzy nawet się z tym nie kryją. Skoro w kwocie zlecenia nie jest zawarte "wynagrodzenie za pomysł" to dlaczego mamy w ogóle myśleć, co by tutaj zaprojektować? Proszę bardzo - prace z zapłatą za wykonanie, a nie pomysł może Pan znaleźć tutaj [url=https://creativemarket.com/search?q=mascot]creativemarket.com[/url]. Ja zaś mam nadzieję, że nikt z osób zgromadzonych na forum nie zechce wykonywać zlecenia osoby, która ma zerowe pojęcie o kwestiach wynagrodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zlecenie od początku było śmieszne. Już na pierwszej stronie dyskutowałam z autorem i stwierdziłam, że nie ma co brać je na poważnie, czy w ogóle przykładać ręki. Dziwie się, że w ogóle ktoś tutaj dał jakieś propozycje. Nie wiem, może to akt desperacji, może kwestia zbyt dużej ilości wolnego czasu lub brak ,,znajomości życia". Nie będe się nad tym rozwodzić, ale z doświadczenia wiem, że kiedy zleceniodawca ukrywa kwotę, jaką jest w stanie zapłacić, to już nie ma co liczyć na uszanowanie czyjeś pracy i wprost proporcjonalne wynagrodzenie. Skoro już 300-600zł jest dla niego niewyobrażalną ceną za wiedzę, umiejętności, koncepcje, czas, analizę i wreszcie projekt, to chyba nie ma o czym rozmawiać. Tym bardziej, że wymaga stworzenie nie zwykłego ,,flat" loga, a mascota, który wiąże się z trochę innym podejściem i umiejętnościami.
Takie zlecenia powinny być z góry przenoszone do archiwum ze względu na brak poszanowania pracy grafika i jego wiedzy oraz umiejętności, które nie nabywa w dzień, czy rok, jak i psucie rynku poprzez szukanie desperatów i ,,taniej okazji".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[mod]Czekam na odpowiedź ze strony @AdRian1YT, w przeciwnym razie ze względu na spam temat zostanie zamknięty.[/mod]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drodzy Graficy z forum, zwracam się do osób którzy napisali post w tym temacie, @Ayume "Zlecenie od początku było śmieszne." - Czemu śmieszne - temat jak każdy inny a cena do uzgodnienia,wybacz że nie potrafisz nawet czytać bez urazy. "Skoro już 300-600zł jest dla niego niewyobrażalną ceną za wiedzę, umiejętności, koncepcje, czas, analizę i wreszcie projekt" - zdaje sobie z tego sprawę że takie logo to nie będzie tanie tylko droższe ale też nie bez przesady, pan @Studio92 podał mi stronę z logami od 300-600 zł które nawet są tutaj do pobrania za darmo a o stronie nikt nie znał i moim zdaniem było to takie prowadzenie że on teraz wykona logo za 600 zł co większość osób zarabia w PL 1500 zł, a co do ceny stać mnie bo zarabiam więcej w miesiąć niż ty w cały rok, jeśli pracujesz. Moje zlecenie jest prawdziwe i nikogo nie zmuszam do podjęcia wykonania loga.
Cytuje pana @Studio92 to co mi napisał na GG :
"a to co przesłałeś pewnie że jest warte 300 zł :) czcionka oryginalna zaprojektowana od podstaw to już 100 zł
pomysł kolejne 100 zł
i wykonanie + prawa kolejne 100 ", jak można zrozumieć to płace za wszystko + jeszcze prawa do loga kolejne 100 zł więc dla mnie to był jakiś żart, wole osoby co wykona jakiś zarys czy projekt pokaże i poda cenę ogólną za logo, więc naprawdę się zastanówcie co piszecie a nie tylko hejtujecie i pytacie o kasę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prosiłbym już o zaprzestania pisania postów nt. zbyt małej czy zbyt dużej ceny. Autor tematu chcę otrzymać propozycję logo, a nie wywodów o cenie. Fakt, że budżet powinien być określony przez @AdRian1YT jednak to nie jest powód, aby pisać XX postów o tym samym znaczeniu tyle, że przez różne osoby.

Następne posty, które będą odnosić się tylko i wyłącznie do ceny będą karane ostrzeżeniem, a Ty @AdRian1YT dodaj widełki cenowe aby zaprzestać tej całej zbędnej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajnie ze można tu pobrać logo z fajnelogo.pl xD
Można to przenieść do forumowe zabawy i tam się pośmiejemy ;D

Edit:
Jeżeli Cie stać to napisz do osoby która robiła filmy na youtube ;)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.