Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mezalias

Tlo Facebook [PŁĄTNE]

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Tło Facebook i avatarek?
Tematyka: - SKLEP Z AKCESORIAMI DO GIER
Dodatkowe informacje: - Informacje na temat sklepu: SZYBKO - TANIO - EFEKTYWNIE
Kwota wynagrodzenia: - do uzgodnienia
Sposób wynagrodzenia: - przelew
Kontakt: - GG: 1652429 Telefon: 796831625

Gorne tlo na facebook + ten maly avatarek obok :D moze to byc razem skomponowane czy cos.
Propozycje ponizej, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[url=http://iv.pl/][img]http://iv.pl/images/73713047956174626171.png[/img][/url] - po akceptacji wykonam avatar
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie chce aby w tle byly jakiekolwiek akcesoria typu klawiatury itd. Ma byc to kojarzone bardziej z grami.
I tekst ktory musi sie znalezc : SZYBKO - TANIO - EFEKTYWNIE
oraz Kontakt: GG 1652429 oraz Telefon: 796831625

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Interesuje mnie prostota cos jak 2 propozycja bez tego IPADA ale no moze to tez byc. Ostatnia jest okej tylko? Gdzie nazwa sklepu?

Tylko czy te grafiki co uzyles mozesz ich uzyc? Dlatego mnie prostota interesuje bo prawa do grafik obrazkow :D
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakby chciał to i by znalazł kogoś za 10 zł na scrackowanym photoshopie albo gimpie albo skina w cs:go, niestety niektórzy psują rynek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bo wy mylicie lekko pojecia. Ja place za grafike, a ze ktos podbija cene grafiki dlatego ze ma do oplacenia prąd, mieszkanie czy tam cos innego to juz nie moj problem. Ja place za grafike nie za dodatkowe rzeczy. :)

TEMAT DO ZAMKNIECIA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mezalias"]Bo wy mylicie lekko pojecia. Ja place za grafike, a ze ktos podbija cene grafiki dlatego ze ma do oplacenia prąd, mieszkanie czy tam cos innego to juz nie moj problem. Ja place za grafike nie za dodatkowe rzeczy. :)

TEMAT DO ZAMKNIECIA[/quote]
Grafika to nie tylko dwa kliknięcia w kotoszopie, ale też długi czas spędzony nad obmyśleniem całości wykonania, zazwyczaj długie lata spędzone na nauce, trud oraz program do opłacenia. Wiem, że dla Was, szanownych pro gamerów takie rzeczy się nie liczą, chcecie mieć w ciągu 24h super duper ultra grafikę, najlepiej w stylu mascot logo, za max 50 zł, ale proszę - uszanuj chociaż trochę osoby, które CIĘŻKO PRACUJĄ żeby dobrze zarobić, bo przy kwotach 50 zł za zlecenie to nawet na chleb nie starczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Akurat moje zlecenie mozna bylo zrobic w 5 minut bo nie jestem wymagajacy : ) Ale jak mi ktos liczy za baner smieszny ktory ktos mi zrobil w 10 minut az 500 czy wiecej zl to jest ta osoba smieszna. Place za grafike a nie za dodatkowe rzeczy. Tak jak kupujac but, placisz za BUT albo za BUT + MARKE :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.