Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kaczestudio

Czy Illustrator CS6 z tej aukcji jest legalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak wiadomo Adobe oficjalnie nie sprzedaje już produktów w ramach Creative Suite jednak w internecie nadal są miejsca gdzie można takiego zakupu dokonać. Ja znalazłem na Allegro pewną aukcję i zastanawiam się czy warto kupić.

O to link:
http://allegro.pl/nowy-adobe-illustrator-cs6-pl-win-mac-f-vat-firma-i6734630330.html

Sprzedawca wydaję się być zaufany, posiada tzw. Standard Allegro, jednak cena jest zaskakująco niska. Myślicie że warto skorzystać z tej oferty?

Z góry dzięki za odpowiedzi!
Pozdrawiam,
kaczestudio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adobe już na początku 2015 przestało sprzedawać klucze do wersji cs6 swoich produktów. Ciekawe jakim sposobem ta firma się aż tak zaopatrzyła, że do tej pory je posiada. Radziłabym się nad tym zastanowić, czy to na pewno jest to pełna wersja i faktycznie sprzedają program z kluczem licencyjnym itp, niż czy jest to legalne. Bo legalne jest na pewno, skoro to box.

Teraz doczytałam, że jest to wersja elektroniczna. Ciekawe....
Z tego co się orientuje, CS6 już nie jest możliwy na stronie producenta, tak jak oni to opisali. (wyskakuje błąd po próbie kupienia czegokolwiek z wersji Creative Suite 6). Więc sądzę, że może to być po prostu wersja trialowska made in jakieś instalki, czy coś, tyle że sprzedają sam klucz za taką cenę.

Najlepiej się zapytaj bezpośrednio sprzedawce, jak oni to robią. Adobe nie zakazywał sprzedawania licencji, czy kluczy.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzięki za odpowiedź.
Z tego co mi jednak wiadomo Adobe ostatecznie zakończyło sprzedać CS6 dopiero na początku stycznia 2017 roku. Napiszę do nich i zobaczymy co odpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi