Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
placuuh

200 metek na artykuły odzieżowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam za zadanie wykonanie 200 metek. Każda różni się kolorem, rozmiarem, modelem produktu i (na czym się wykładam) wygenerowanymi wcześniej kodami kreskowymi.

Użyłem narzędzia data merge w programie indesign.

Do wygenerowania 200 kodów z jednego który dostałem od firmy użyłem tej strony http://zylla.wipos.p.lodz.pl/ut/barcode/gen-EAN.html
Do generowania kodów graficznych użyłem tej strony www.generatorkodowkreskowych pl robiła ona paczki zip po 20 sztuk, gdy przerzucałem wszystko do jednego folderu nie wiem dlaczego kody się powtarzały
W wygenerowanych kodach kreskowych miałem nazwę kodu.jpg przykład 5907487924100.jpg
Wziąłem zatem listę moich kodów z notatnika i dodałem końcówkę .jpg tworząc tym samym listę obrazków
Utworzy :h5:c: łem szablon za pomocą data marege w indesign utworzyłem w notatniku "tabele" @photos article color sex itp
W tej samej kolejności pod spodem ścieżka pliku/5907487924100.jpg (korzystając z wczesniej utworzonej listy) koszulka czarny mężczyzna

i teraz podczas generowania pliku zobaczyłem błąd, 75 kodów kreskowych nie udalo się umieścić.

Pomysły jak zrobić to inaczej/ poprawnie i co najważniejsze szybkim tempie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi