Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Capon

Nie nadążam...

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł mówi sam za siebie.
Uważam że z całego mojego portfolio webdesign wychodzi mi najgorzej, dlatego mam nadzieję że razem z wami uda mi się to ogarnąć :shock:

Moja ostatnia praca na zlecenie Otwockiego dewelopera: [spoil][img]http://ccdesign.pl/images/10f.jpg[/img][/spoil] Edit: Aktualnie znajdujemy się na stronie głównej, Moje Obiekty to :hover
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak naprawdę nie ma czego tutaj oceniać. Strona wygląda jak z epoki kamienia łupanego. Grid, wykonanie... po prostu nie. Tak jak napisał przedmówca, idź na te portalu i popatrz co i jak. Inspiracja to nic złego, ba! To w pewnym stopniu podstawa przy projektowaniu. Wytrwałości :biceps:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po dłuższej przerwie, motywacji wciąż za mało.
[spoil][img]https://zapodaj.net/images/b569e0690d3d6.jpg[/img][/spoil]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Scrolluje w dół i nagle BUM! Eksplozja tekstu i zdjęć :D Musisz zapanować nad tym chaosem. Brakuję logo i pracy na jakimkolwiek gridzie bo wszystko jest rozsypane i zbyt szerokie. Button w formularzu wyróżnij innym kolorem niż inputy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Popracuj nad fontami, o ile w treści strony wygląda to okej, to w menu kompletnie odbiega od całości. Jak się domyślam sekcja z pracownikami firmy ma za dużo zdjęć, na głównej jest zbyt ściśnięte. Może by pomyśleć o najważniejszych pracownikach, a całości kadry poświęcić osobną podstronę? Formularz kontaktowy bym wyróżnił w jakiś sposób, bo się aktualnie nie rzuca w ogóle w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Projekt wykonany w tym miesiącu na zlecenie (był accept :) )
Mam nadzieję że jest progres, ale to już sami oceńcie ;)

[url=http://imgie.pl/][img]http://imgie.pl/uploads/wallbox-tech-color_e6d27.jpg[/img][/url]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widać już odpowiedni podział na sekcje, co wprowadza porządek na stronie. Na Twoim miejscu starałbym się trzymać jednakowych odstępów na stronie, a nie rzucać randomowymi wielkościami (każdy nagłówek powinien mieć ten sam odstęp od tekstu itd).
Z minusów od razu rzuca mi się zbyt duża liczba kolorów użyta na stronie. Może są stonowane, ale powinno się trzymać maksymalnie 3 kolorów, u Ciebie widzę przynajmniej pięć jak nie więcej. Co za tym idzie przyciski wyglądają w różnych sekcjach inaczej, a powinno się przyzwyczajać użytkownika do tego samego na danej stronie (to samo jeśli chodzi o hovery, linki itd). W stopce strasznie pusto, małe odstępy od lewej/prawej strony. W headerze mamy wyraźnie zaznaczony kontener (szerokość gdzie się znajduje jakiś content), a w pozostałych sekcjach jest to losowe. Albo robisz stronę na całą szerokość z małym odstępem od lewej/prawej, albo wstawiasz stronę w kontener i po lewej/prawej jest duży odstęp tylko z tłem. U Ciebie się to miesza i przez to efekt nie jest jakiś oszałamiający. W skrócie jest lepiej, ale jeszcze jak widać są błędy. To przynajmniej moim okiem, a do wielkich estetów nie należę. Patrzę z pkt widzenia FrontEnda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie podoba mi się, nie wiadomo na czym oko zawiesić i lata jak chce, stopka identyczna wręcz od poprzedniego projektu.
Progres na pewno jest ale dużo jeszcze przed tobą, podstawy leżą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To miałeś bardzo mało wymagającego klienta, no cóż, zdarzają się i tacy ,,brawo Ty,, :)
Projekt zupełnie leży, bardzo amatorski, widać wszystkie błędy początkujących, duży chaos, elementy nie pasujące, zła kompozycja, ogólnie każdy element na minus i do poprawy, jeszcze dużo pracy przed Tobą, czekamy na kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mógłbyś mi wymienić te błędy?

Będę wiedział co poprawić przy następnym.

Z góry dziękuję :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi