Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
paulinka93

stworzenie/przerobienie sygnetu - logo

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - sygnet -logo
Tematyka: - zwierzęta
Dodatkowe informacje: -stworzenie sygnetu logo na podstawie przesłanych materiałów - szkicu
Kwota wynagrodzenia: -100-150 zł
Sposób wynagrodzenia: - przelew bankowy
Kontakt: - paulina.polok.kce@gmail.com

Nie jestem w stanie dodać tutaj wszystkim plików do zlecenia także proszę zainteresowane osoby o wiadomość na powyższego maila z prośbą o przesłanie materiałów!!

Szczegóły: Potrzebuję kogoś kto przerobi i w ciekawy sposób zaprezentuje sygnet logo dla bloga o tematyce prozwierzęcej. Posiadam zarys oraz szkic każdego ze zwierzaków do sygnetu - trzeba wszystko sklecić w całość. Sygnet musi być wpisany w okrąg koloru czarnego. Sygnet ma być biały - zastanawiam się nad obrysami zwierząt lub wypełnieniem zwierzaków kolorem białym i ich odcięciem od siebie. Oczywiście zwierzaki są zbyt szczegółowe trzeba je uprościć np. w przypadku łap, ale kształty mają zostać takie same. Wklejam załącznik do wiadomości, jeżeli byłoby coś nie tak to proszę o wiadomość na powyższego maila, wtedy prześlę materiały. Oczywiście trzeba umiejętnie rozmieścić zwierzaki by nie było żadnych prześwitów czy widocznych wielu łap obok siebie.
Zastrzegam sobie możliwość rezygnacji z wyboru pracy. Sama zajmuję się projektowanie stron www i nie chcę sama brać się za moje logo dlatego chętnie podejmę z kimś współpracę również na dalszym etapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.