Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zielonka

Automatyczne wylogowanie z forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to błąd, czy nowy "ficzer" na forum czy coś innego ale od kilku dni, czy to w Tapatalku, czy poprzez przeglądarkę w telefonie lub na komputerze po nawet zwykłym zamknięciu karty z forum lub zamknięciu Tapatalka (bez wyłączania komputera/telefonu) muszę się znów logować, co jest, krótko mówiąc, irytujące, biorąc pod uwagę, że czasami może to być nawet missclick i ponownie trzeba się logować. Może ktoś odpowiedzieć czy to jakiś błąd na forum czy teraz tak będzie cały czas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam podobną sytuację ale tylko na telefonie. Pomimo kilku krotnej próby zalogowania się na konto z użyciem Zapamiętaj mnie, po kilku godzinach nieobecności na forum, zostaję automatycznie wylogowany. Wina przeglądarki to nie jest, ponieważ na kilku innych forach nie mam takiego problemu. Mi to tak bardzo nawet nie przeszkadza, ale skoro już temat został poruszony...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Używam zawsze "zapamiętywania". Powiem więcej, jeszcze jakiś czas temu nawet włączając komputer i wchodząc na forum nie byłem wylogowany i od razu mogłem coś przeglądać itd., ale tak, używam opcji zapamiętywania, mimo to wchodząc po np. godzinie od zamknięcia karty na forum muszę się znów logować, to samo w Tapatalku.
No i nie ukrywam że trochę jest to uciążliwe gdy muszę się pięć razy dziennie logować tylko żeby zobaczyć nowe tematy czy jakieś rzeczy w zleceniach, mimo iż zamykałem jedynie okna przeglądarki, nawet sama przeglądarka pozostawała włączona.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.