Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kir4

Różne dziwne brzydkie ładne pracki 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisał Damian prace robisz świetne.
Czasami trudno uwierzyć co jeszcze jesteś w stanie zrobić :F

Audica świetna :topielec:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Adipe post_id=32740 time=1520676642 user_id=1601] Człowieku! Przecież to wygląda jak zdjęcia! :P To jest niepojęte, że coś takiego robisz. Kłaniam się nisko. :love:[/quote] No do zdjęcia to jeszcze daleko, audi oficjalnie takiej wizualizacji by na pewno nie wypuściło, o ile sam model jest super to materiały już wypadają słabiej ale i tak jest ekstra :great: teraz tylko szlifuj dożąć do realizmu.
Dopracuj ten model do maksimum, powodzenia i czekam na więcej :shy2:(y):great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu po wyczerpującej reklamie, zacząlem dłubać speedart kolejny samochód JEST NIE MÓJ! Kwestia ćwiczenia materiałów, oświetlenia itp. kwestia podbijanie skillsów w jak najszybszym tempie :) Reklame za jakiś czas udostępnię jak dostanę zezwolenie od klienta, aktualnie powinna lecieć na TVN/ POLSACIE i innych tv 8 sekundowa reklama Boscha ( samochód jedzie w stronę kamery od frontu ( nie mylić reklamy wjeżdżającej do serwisu ( to stara moja reklama ) ) Miłego paczenia, a co do Bentleya to być może uda się coś potężnego pozdro :D 

u1Y3EMZ.jpg

RRbwfEt.jpg

• Super! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Jeszcze się pobawie, czekam aktualnie na monitory nowe ponieważ ten co mam siadła kalibracja i kolory na amen i się męczyłem w dziwnych warunkach. Jeszcze muszę zrobić bardziej gumiastą oponę i stonować jej kolor do ciemniejszego bo za dużo światła zgarnia. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nic, pozostało już jedynie otoczenie wciąż zbieram koncepty więc jakby ktoś miał coś fajnego w głowie to zapodawać ;d 

NSEcaIC.jpg

HO9dX6M.jpg

• Lubię to! 1
  • Super! 1
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow 😄 Tak z ciekawości - jak długo spędzasz czasu przy modelowaniu + renderingu?

Co do tła, to miłoby było zobaczyć górzyste tereny w zimie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Model nie jest mój jak pisałem wyżej, aczkolwiek na bierząco robię retopologię siatki ( korekty ) bo to darmowy model i miał bardzo dużo rzeczy do poprawy 😄 Wymodelowanie takiego auta to kwestia 2-4 dni, no chyba że jeszcze wnętrze to kolejne tyle. Wszystko zależy od referencji jakie możesz uzyskać bo to one są najważniejsze. Rendering wiążę się z Shaderami, światłem, cieniami, globalną iluminacją itp. jest tego sporo. Jest tak wielkie rozgałęzienie, że ciężko oszacować, bo nieraz program się psuje, raz walczysz z shaderami, teksturami, raz ze światłem itp. różnie. Aczkolwiek dziennie na projekt poświęcam po 2 / 4 godziny głównie w czasie wolnym w pracy, bo przyszedł czas żeby podbić lvl i portfolio zrobić na pełnej 🙂 Ogólnie świat 3D uczy też 2D, więc ile byś nie uczył się 3D, tyle przełożysz też na 2D. Uważam że zbliżają się czasy takie, że za niedługo 3D to będzie jeden z najbardziej stabilnych pasji na świecie w świecie grafiki zaraz obok UI. Pozdro 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pozwole sobie wrzucić szkic w 3D, okładki epki którą planuje, jako że to pierwsza moja epa to będzie, to postaram się zrobić na cacy. Póki co przymiarki do kadrów, pomysłów itp. postaram się umieścić kontrowersyjne pictogramy w taki sposób, że dopiero po dokładnym rozejrzeniu się po okładce dostrzerze się jakieś dna albo coś nie wiem jeszcze, pomysłów sporo teraz tylko czas i chęć na wykonanie. Płytka będzie się opierać o paradoks Arystotelesa. Jest to tylko szkic, więc można przymróżyć oko na efekty, kolory itp. bo będzie wszystko poprawnie zrobione, ale jeżeli macie jakieś pomysły do samego konceptu, to będe wdzięczny 😄 Pozdro

6mXDoWR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi