Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

meechauu

Projekt kart do gry / kolekcjonerskich

Rekomendowane odpowiedzi

Arty chyba tu są jedyną udaną rzeczą, ponieważ te zbyt jaskrawe kolory w ogóle nie pasują do nich. Całość nie tworzy jedności i wygląda bardziej jak karty do UNO niż do MTG (o tylko przykład, ale chyba rozumiesz o co mi chodzi). Użyłbym bardziej stonowanych barw i poszedł w klimaty RPG. Trochę jak karcianka dla dzieci - bez fajnego klimatu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O pierwszej wersji już wszystko napisał Piotrek więc nie będę się na ich temat wypowiadał bo mam identyczne zdanie. Co do drugiej wersji jest 100x lepiej! Fajnie to wygląda ale "Special Ability" dałbym w kolorze bg, a statystykami postaci bym się jeszcze pobawił bo dla mnie jeszcze za bardzo odstają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogólnie mi się podoba, ale tak jak Jakub napisał, pobaw się tymi statystykami, bo odstaję to od reszty i wygląda to " ociążale ".
Na necie masz sporo projektów takich kart, a tutaj przykład gdzie wszystko fajnie ze sobą współgra. Napewno jakiś pomysł złapiesz :)

[img]https://i.imgur.com/XzL767r.jpg[/img]

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi