Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hrupioncy

Hrubioncy WEB

Rekomendowane odpowiedzi

Damian dzięki za odzew, właśnie stopka to moja słaba strona ale katuje to żeby trohę lepiej to wyglądało..

Kolejny projekt, przedszkola.

[img]http://imgie.pl/images/2017/10/30/przedszkoleportb9ebf.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przejrzałem Twoje projekty i widzę mega progres, ostatni projekt siedzi bardzo. Moja jedyna rada jest taka, że jeżeli wycinasz jakiś obiekt ze stocka warto to zrobić bardziej precyzyjnie, jak sam widzisz magiczna gumka zostawiła po sobie nieładne krawędzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tworze własną stronę internetową, potrzebuje Waszej opinii na jej temat właśnie w tym miejscu, czegoś mi jej brakuje, ale.. Nie wiem czego ;<
Jakieś sugestie? porady? z góry dzięki ! pozdro ! :shy:

[img]http://imgie.pl/images/2018/02/17/STRONAINTERNETOWAc2152.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kurcze na moim monitorze nie widać tekstu na żółtych buttonach :/
Nie lepiej color fontu zrobić taki jaki masz np w "pare słów o nas"?

Dokończ i zobaczymy czego tak naprawdę będzie brakowało bo aktualnie tylko formularza i stopki :lol:
I czegoś pewnie zdjęcia po lewo od "pare słów o nas"

A i jeszcze nie widzę tekstu w menu na górze :ugh2:
Tak to projekt spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja powtórzę to co zawsze powtarzam, minimalizm jest trudnym tematem, wymaga na prawdę ogromnego wyczucia smaku i estetyki, w Twoim projekcie nic się nie komponuje przez co projekt nie jest minimalistyczny tylko ubogi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Sz@jba post_id=31894 time=1518965177 user_id=2124] Ja powtórzę to co zawsze powtarzam, minimalizm jest trudnym tematem, wymaga na prawdę ogromnego wyczucia smaku i estetyki, w Twoim projekcie nic się nie komponuje przez co projekt nie jest minimalistyczny tylko ubogi. [/quote] Właśnie widzę to samo, więc wszystko ze mną okej. Tak jak napisałem że czegoś mi tutaj brakuje - odpowiedź jest prosta.. Braku połączenia ze sobą wszystkich elementów. Będę nad tym pracował ;) dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Menu jest prawie niewidoczne, przynajmniej na moim monitorze. Duże przestrzenie są spoko, ale tutaj wydaje mi się, że są "za duże".
Tak jak inni zauważyli brakuje też spójności + zdjęcie przydałoby się w sekcji "O nas" + dokończenia projektu (formularz kontaktowy [jeżeli to nie OnePage, to nie musi go być na głównej] + stopka).

P.S.
Jaskrawy żółty do mnie nie przemawia, strasznie bije po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, wrzucam mój kolejny projekt - prywatne ćwiczenia. Wszelkie uwagi i opinie mile widziane, z góry dzięki ?

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się podoba, ale rozbłyski może za duże lekko i w nasze pojazdy za dużo tekstu, ;D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pierwszy odstrzał leci słaby kontrast szarego koloru, jest niemalże niewidoczny dla oka. Sprawdziłem kolor i nie przeszedł sprawdzenia po prostu. To jest bardzo ważne, ponieważ jeśli chcesz porządnie zaprojektować stronę, powinna być zgodna ze standardami WCAG.

Druga sprawa, ikony social media są bardzo dziwnie ustawione w tym headerze, jakbyś na siłę chciał je tam umiejscowić, żeby po prostu one tam były.

Trzecia sprawa, która bardzo przykuła moje oko to typografia, szczególnie każdy akapit w kartach, odstęp pomiędzy liniami jest zbyt mały co sprawia, że tekst jest słabo czytelny. Również popatrz, masz w headerze kolor szary tekstu, a w kontakcie jest już biały.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi