Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
stresS

Biznes plan dla grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z nietypowym pytaniem. Planuję założyć działalność gospodarczą związaną z grafiką, chciałbym się starać o dotację i muszę przygotować biznes plan. Nigdy nie miałem głowy do papierkowej strefy, więc mam pytanie czy ktoś z was ma z tym doświadczenie, mógłby sypnąć jakimiś radami, ewentualnie jakimś sensownym wzorem, który mógłbym przerobić pod siebie? Myślę, że mógłbym nawet zapłacić jakąś symboliczną sumę za pomoc przy sporządzeniu takiego biznes planu czy udostępnienie wzoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ma czegoś takiego jak szablon biznes planu ze względu na to, że każda jednostka jest oceniana indywidualnie. Jeśli nie wiesz jak za to się zabrać, to zapraszam na kanał youtube „bezkanału”, jest tam jeden odcinek poświęcony na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=mohlodi post_id=27257 time=1506855793 user_id=3250] Pytanie czy będziesz miał na tyle klientów, aby utrzymać tą działalność? [/quote] Pracowałem swojego czasu w drukarni wieloformatowej i często przychodzili ludzie i chcieli druknąć np. jeden czy dwa plakaty, a my robiliśmy tylko hurtowe ilości. Jestem poważną osobą i zbadałem rynek w swojej okolicy i wiem, że jest duże zapotrzebowanie na działalność, którą z mała pomocą dotacji jestem w stanie podołać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi