Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lis Koduje

Szczwany webdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Elegancki i czysty projekt. Podoba mi sie kolorystyka, ale mam kilka malych uwag ;)

- jedna czcionka na stronie - nie lepiej byloby zagrac dwoma? Oddzielna dla naglowka i oddzielna dla paragrafu, przyciskow itp?
- ksztalty - w sekcji nasz zespol i oferujemy masz taki fajny zaokraglony kwadrat. Dlaczego w opiniach i o nas masz juz zwykly okrag? Poszedlbym w jeden ten sam zaokraglony kwadrat.
- dalbym ciut wiekszy odstep miedzy portfolio a o nas
- placeholdery w formularzu kontaktowym sa ledwo widoczne, przyciemnilbym lekko kolor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wjechał nowy projekt!

[url=https://www.facebook.com/foxdesignpl/]Fanpage[/url] - [url=http://imgie.pl/images/2017/10/22/audi83822.png]Pełny rozmiar[/url] - [url=https://www.behance.net/gallery/58018875/Audi-Landing-Page]Behance[/url]

[img]https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/1400/3ef0e558018875.59ecf29b768c3.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wpierw chciałbym powiedzieć, że do Audi bardziej pasuje mi kolor czerwony. Niebieski bardziej pasowałby chyba do VW.

Top - Ładny i prosty, jedyne co bym może zmienił to dodał kilka opcji do menu. Skoro jest to strona sprzedawcy samochodów to dodałbym opcje 'konfiguracja' żeby ludzie widzieli, że można coś tam zrobić. Na razie wydaje się, że jest to strona poświęcona reklamie audi? A nie ich głównej strony.

About Us - Trochę tutaj pusto i nie za bardzo pasuję mi zdjęcie kobiety? Bardziej powinno to też opowiadać o marce, a nie o osobie. Nawet jak to ma być CEO firmy.

Why choose Audi - Tutaj nie ma się do czego chyba przyczepić, prosto i minimalistycznie. Może filmik wychodzi tylko trochę poza grid.

Features - Nie za bardzo wiem o co tutaj chodzi jeżeli jest tam tylko 'sample text'.

We offer - Chodzi o leasing? Jeżeli tak to oferty są takie same na każdy samochód? Czy bardziej o wypożyczanie?

Lokalizacja/godziny otwarcia/nr tel - Trochę pusto znowu, może jakieś zdjęcie? salonu?

Kontakt - Prostota i standardowa forma.

Footer - Coś nie bardzo mi pasuję do conceptu salonu samochodowego, bardziej do jakiegoś portfolio.

Ogólny layout - Na plus rozmieszczenie, schludnie i prosto, lecz może trochę za bardzo minimalistycznie. Czcionka też nie jest zła, mógłbyś może spróbować 2 wariantów do kontrastu? Na minus, kolorystyka nie bardzo mi podchodzi, ale to już zależy od preferencji. Padding między sekcjami trochę za duży. I ogólnie mało wygląda to na stronę salonu samochodowego -> chyba taki był zamiar? Jeżeli nie to następnym razem wykończyłbym stronę do końca z poprawnym contentem aby widz wiedział o co dokładnie chodzi.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie to wygląda jak zwykła strona szablonowa. Niestety nie ma tu nic takiego wyjątkowego. Osobiście też chyba spróbowałbym z czerwienią. Strona nie jest zła jest ogólnie czysta i przejrzysta ale kompletnie nie pasuje mi do audi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powtórzę to co koledzy wyżej. Strona ładna i czysta, ale trochę do bólu szablonowa. Spróbuj dodać jakieś elementy, które urozmaicą stronę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez Lis Koduje
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lay bardzo ładny, tylko szkoda że nie jest zbytnio unikalny z tego względu iż gdzieś już podobne portfolio widziałem.

Okejkę zostawiam dla motywacji :P

Edytowane przez mohlodi
  • Lubię to! 1
  • Dzięki! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

stock jak i font na stocku mi nie leży kompletnie, mółgbys tam tez jedno słowo wyróżnić zielonym kolorem. 

• Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie osobiście ten projekt jest zbyt właśnie czysty, w sensie taki pusty - szablonowy zbyt bardzo. Tam gdzie referencje dałbym takie same kafelki białe mimo że tekstu mniej. Brakuje mi Socialmedia i slider zrobiłbym przewijany (brak przycisków). Ogólnie siedzi mi na + ! 🙂

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Facebook Redesign

Cały projekt na 

Również zachęcam do polubienia fanpage

99b9f370837653.5bb79a7302f65.png

Edytowane przez Lis Koduje
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby nie ma zbyt dużej ilości zmian w tej pracy wyżej, aczkolwiek prezentuje się o wiele lepiej. 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi