[[Template tapatalk/front/tapatalk/tapatalk_smartbanner is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
stresS

Odświeżenie logo

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: logo
Tematyka: grafika/design
Dodatkowe informacje: podam niżej
Kwota wynagrodzenia: 50 PLN
Sposób wynagrodzenia: przelew
Termin wykonania: nie pali się, ale chciałbym jak najszybciej mieć coś do wyboru
Kontakt: forum

Witam, przychodzę tu z nietypową sprawą, od zawsze mam problem ze zleceniami dla siebie samego, kilkanaście miesięcy temu stworzyłem logo, którego używam do dzisiaj, chciałbym je trochę odświeżyć i poznać Wasze pomysły.
Nie musi być to gotowe logo czy sygnet w wektorze, może to być zaznaczenie i przekazanie mi samego pomysłu(szkice, rysunki, kombinacje figur/liter), ja mogę zrobić resztę, płacąc jedynie z pomysł, który bym wykorzystał.

Obecnie posługuję się czymś takim: https://imgur.com/a/Duxyi
Myślałem o prostym sygnecie z którego częścią powinna być litera S i D, ewentualnie cały napis STRESSdesign, ale sam nie wiem. Zależy mi na minimalizmie, ale jednocześnie, żeby nie było to coś zbyt banalnego i wpisywało się w obecne trendy(ale bez totalnego uproszczenia, które ostatnio dotyka 90% firm).

Zaznaczam, że jeśli nic nie przypadnie mi do gustu, to się na nic nie zdecyduje, a zapłacę tylko za pomysł, który ktoś zdecyduje się mi oddać, a ja będę chciał go użyć, wynagordzenie 50zł jest umowne, może być większe lub mniejsze. Jestem elastyczny w tej kwestii. Z góry dziękuję za poświęcenie czas i każdą propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[img]http://imgie.pl/images/2017/12/29/Obszarroboczy1872e2.png[/img]
[img]http://imgie.pl/images/2017/12/29/STRESS-10090bad.jpg[/img]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×