Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Adipe

Takie tam

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem dzisiaj banner dla jednej osoby, ale ostatecznie nie zostanie on wykorzystany więc mogę go pokazać.
W sumie zadowolony jestem, ale wiem, że za dużo rzeczy nawaliłem i to przez to nie został on przyjęty.
Nie mam w tym takiego doświadczenia więc fajnie byłoby otrzymać jakieś uwagi itd.
[img]https://image.ibb.co/c2vn9w/Takietam.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W sumie przypomina mi strasznie ten co dziś robiłem, totalna abstrakcja. Bardzo fajny jest ten styl, brakuje w nim czegoś to na pewno. Generalnie zrobiłbym tak aby wzrok skupiał się na środku, tak aby można było dać tam logo lub napis. Ogólnie praca super! :D Jaki font na dole banneru?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=dkN post_id=30281 time=1514561215 user_id=402] W sumie przypomina mi strasznie ten co dziś robiłem[/quote] A to wszystko przez kolory :D

Dzięki za rady, na pewno zapamiętam.

[quote=dkN post_id=30281 time=1514561215 user_id=402] Jaki font na dole banneru?[/quote] Nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie jestem o to pytany, i za każdym razem odpisuje to samo.
Kompletnie nie pamiętam co to za font i nie mogę go znaleźć u siebie. Logo tworzyłem jeszcze w czasie gdzie usuwałem takie rzeczy jak fonty w plikach źródłowych, teraz tego nie robię.
Znalezienie w sumie nie powinno być trudne, chociaż nie obyło się bez przeróbek i tych mniejszych jak i większych. W końcu chciałem uzyskać ambigram ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi