Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie od wczoraj zacząłem bawić się programami typu illustrator stworzyłem swój pierwszy logotyp o ile tak to mogę nazwać od razu mówię jestem blady w tych kwestiach
[img]https://i.imgur.com/V1BRsyw.png[/img]

Powstało przy pomocy tego obrazka
https://i.ytimg.com/vi/FTArBPNt-Mw/maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie znam się za bardzo na logo, ale strasznie mi się to podoba. W pierwszych milisekundach lewa strona była troszkę chaotyczna i prawa wydawała mi się bardziej zgodna z definicją logo (btw. wygląda jak krowa, przydałoby się to poroże lekko zmodyfikować pod tę wersję), ale potem pomyślałam, że czegoś podobnego do tej lewej wersji nigdy nie widziałam raczej i z pewnością w głowie mi zostanie. :p A jakby ją jeszcze fajnie wkomponować w nowoczesną designerską stronę, to byłoby mega. :D

O. Właśnie sobie wyobraziłam animację wejścia, jak mu te rogi wyrastają. Ale super. :D
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Wredozaur post_id=30467 time=1515420714 user_id=2964] Nie znam się za bardzo na logo, ale strasznie mi się to podoba. W pierwszych milisekundach lewa strona była troszkę chaotyczna i prawa wydawała mi się bardziej zgodna z definicją logo (btw. wygląda jak krowa, przydałoby się to poroże lekko zmodyfikować pod tę wersję), ale potem pomyślałam, że czegoś podobnego do tej lewej wersji nigdy nie widziałam raczej i z pewnością w głowie mi zostanie. :p A jakby ją jeszcze fajnie wkomponować w nowoczesną designerską stronę, to byłoby mega. :D

O. Właśnie sobie wyobraziłam animację wejścia, jak mu te rogi wyrastają. Ale super. :D[/quote]
Dziękuję za ocenę :) za kilka dni powstanie projekt strony pod logotyp może również będzie w miarę dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Za dużo elementów - w takim rozmiarze jak jest teraz jeszcze można się domyślić co zawiera to logo, ale pomniejsz to sobie kilka razy i wyjdzie jakaś plama.
Logo powinno wyglądać dobrze w czerni i bieli jak również w kolorze - w dużych formatach, ale i w małych. Nigdy nie wiadomo gdzie będzie używane - może być to billboard, a może być to nadruk na długopis.
Czcionka nie pasuje do tej pracy - jest za bardzo zaokrąglona, a postać jelenia ma więcej ostrych krawędzi. Przez to nieładnie to wygląda.
Za duża jest ta "dziura" we łbie jelenia moim zdaniem. Pyszczek zrobiłbym cały jasnoniebieski, a usunąłbym miejsce oczodołów tego zwierzaka.
Pobawiłbym się trochę z tą sierścią przy napisach. Widziałbym tutaj ostre krawędzie, mniej więcej takie jak zakończone są rogi. Można byłoby troszkę dodać cieni i światła do tego logo, z pewnością ciekawiej by to wyglądało.

Mimo wszystko jak na pierwszą pracę jest mega dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przychodzę z nową grafiką wszystko zostało stworzone samodzielnie nawet sam jeleń :)

Myślę że na logo pasuje więc wstawię to tutaj.

proszę o oceny.

[img]https://i.imgur.com/48OP3LQ.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W logo z jeleniem podobają mi się tlyko rogi - które i tak wymagają dopracowania, podoba mi się ich układ, natomiast ostatnie logo, zostawię bez komentarza, trochę jakby pierwszy raz odpalić paint :) Szlifuj, dopracuj logo z jeleniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do jelenia to mega fajnie ci wyszedł bo dobrze był zrobiony szkic.

A ta ostatnia praca nie przypadła mi do gustu.
Góry, chmurki, drzewka.. nie potrafię tego opisać ale nie podoba mi się :/
Fajnie wyglądało by logo zaokrąglone z dołu a na górze góry.

Zrobiłem coś takiego w paint żeby pokazać o co mi chodzi.
[img]http://imgie.pl/images/2018/01/09/48OP3LQ7faed.png[/img]
:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi