Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Dominnpol

Logo Agencja detektywistyczna i ochroniarska

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - LOGO
Tematyka: - Agencja ochrony i detektywistyka
Dodatkowe informacje: -

Zależy mi na zmianie obecnego loga: https://ibb.co/hNAaH6 na wzór taki:
https://www.shutterstock.com/pl/image-vector/hussar-icon-vector-572701510?irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=Hans%20Braxmeier%20und%20Simon%20Steinberger%20GbR&utm_source=44814&utm_term=

Polega przerobienie tego hussara; https://www.enigmaonline.pl/kolekcje/surge-polonia/zawieszka-husaria-2/
(czyli czerń/biel/obramówki czarne/wypełnienie przxezroczyste) wzorój się na :
https://ibb.co/eRNpRb (wersja z nakladka na zdjecie) oraz wykończenia i detale hussara https://www.google.pl/search?client=firefox-b-ab&dcr=0&biw=1067&bih=651&tbm=isch&sa=1&ei=ly9VWvGPEYGzkwXfqZSADQ&q=pretorian+worldwide&oq=pretorian+worldwide&gs_l=psy-ab.3..0i19k1.8831.9295.0.9533.3.3.0.0.0.0.136.394.0j3.3.0....0...1c..64.psy-ab..0.1.134....0.dCO-bDtuEeI#imgrc=aRd7L1yu2mSV8M:

zdjecie chcialbym miec również na wektorach, aby moc zrobic do tego naszywki.

Kwota wynagrodzenia: - 50zł
Kolorystyka - czarny/biały (przezroczysty)
Sposób wynagrodzenia: - przelew
Termin wykonania: - 7dni
Kontakt: - PW
Artykuły z kodeksu cywilnego,

Art. 919.
§ 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.
§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.
§ 2. Ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono.
§ 3. Przyrzekający nagrodę nabywa własność nagrodzonego dzieła tylko wtedy, gdy to zastrzegł w przyrzeczeniu. W wypadku takim nabycie własności następuje z chwilą wypłacenia nagrody. Przepis ten stosuje się również do nabycia praw autorskich albo praw wynalazczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×