Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ecosse

Strona drużyny airsoftowej - Pierwszy poważny projekt

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, proszę o oceny dotyczące projektu (a właściwie już nie, bo strona jest live) mojej pierwszej poważnej pracy. Nie jest to pierwsza praca ogólnie, ale do tej przyłożyłem się juz na poważnie. Nie chciałem przesadzać z "militarnymi kolorami" i zrobiłem coś bardziej w nowoczesnym stylu, ale myślę że drugi projekt w wolnym czasie postaram się zrobić typowo militarny oraz chcę również przygotować własny blog podróżniczy w takim stylu jak poniższa strona lub może zainspiruje mnie coś bardziej oryginalnego.
[spoiler=Strona główna] [img]https://i.imgur.com/FB3HgN1.png[/img][/spoiler][spoiler=O nas] [img]https://i.imgur.com/rqx8Ffd.png[/img][/spoiler] Proszę o opinie, oceny i komentarze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=jack0wsky post_id=30791 time=1516292762 user_id=1828] Ja bym bardziej rozproszył cień w sekcji "organizujemy", typo "nasza galeria" do zmiany. Proporcje i wielkości fontów w porządku. [/quote] Dziękuje, zaraz pokombinuje z cieniem ale akurat tutaj myślę że jest w miarę okej. Co do czcionki w "Nasza galeria" rzeczywiście troche zaszalałem i zrobiłem za bardzo różnorodnie. Zastanawiam się czy kolor i czcionka w "O nas" pasuje (biały kolor odpada). A grafika w headerze na stronie O nas oczywiście do zmiany bo jest taka sama jak na głównej a nie mogłem znaleźć nic fajnego. Dodatkowo muszę sprawdzić dokładnie prawa tej grafiki (jest z wall.alphacoders) czy mógłbym zamiast tej naszywki wrzucić tam naszą tak aby nie było widać że przerabiane, myślę że to bardzo fajny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi