Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MasterMarker

Klawisze specjalne Photoshop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Czy może ktoś wie jak usunąć podpowiedź, która się wyświetla do klawisza specjalnego np. shift przy kursorze w momencie jego przytrzymania ? Wyświetla mi się mini informacja ,,shift" jak mam pędzel i przytrzymuje właśnie ten klawisz lub alt itp..
Nagrywam pulpit jak rysuje i zależy mi aby nie było koło kursora takiego napisu, a nie chce tego później wycinać klatka po klatce. :/

Czy ktoś się orientuje? Czy można w ogóle to wyłączyć? Problem pojawił mi się po aktualizacji Photoshopa jak i zarówno Windowsa, wcześniej nie miałam z tym problemu. Szukam, szukam i nie mogę znaleźć, gdzie można to wyłączyć... Dlatego zwracam się do Was, pomóżcie proszę! :h5:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziękuje serdecznie za odpowiedź. :) Jednak ,,grzebałam" dokładnie w preferencjach i również włączałam i wyłączałam tą opcje. Niestety to nie to:/, co też mnie zdziwiło. Nie wiem może zmienili coś w wersji CC 2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To na pewno to: https://helpx.adobe.com/pl/photoshop/using/whats-new.html#Podpowiedzirozszerzone

Jest to dopiero od wersji 2018. Możesz to wyłączyć i uruchomić ponownie photoshopa.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi