Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer dla grafika.
Hej co myslicie o takim applu: https://www.morele.net/zestaw-komputerowy-apple-mini-qc-mgem2mp-a-693949/?gclid=CjwKCAiAtdDTBRArEiwAPT4y-z6b85CMX4u4FUt13Pnfm3ZdYzndlD2tXKxXyLF96yRpP8GjJ49DChoCoHIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Jezli nie za bardzo to czy mogli bysci epolecic jakis sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie bierz Mac’a mini - wydasz pieniądze w błoto. No może, że masz dobry monitor z matrycą IPS, wówczas jeszcze miałoby to sens, choć wersje z HDD nie cieszą się dobrą opinią ze względu na 5400 obr. W skrócie, zestaw jest do prostych prac biurowych, a nie do grafiki komputerowej. Jeśli nadal chcesz MacOS to wybierz coś lepszego np. iMac z Retiną. Przede wszystkim, podaj swój budżet, bo bez tego nie wiem za bardzo jak mam tobie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam około 2500 na sam sprzęt.
Potrzebuję maca ponieważ mam licencję do programow dostepnych tylko na tym systemie operacyjnym i w aktualnej pracy przyzwyczailem sie do nich oraz systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przyzwyczajenia, przyzwyczajeniami, ale nie zmienia tego faktu, że kwota 2500 pln nie jest zbyt wystarczająca na sprzęt od Apple. Sam pracuję na MacOS w domowym zaciszu, a w pracy na Windowsie, lecz na twoim miejscu nazbierałbym nieco więcej na iMaca lub MBP. Jednak jeśli jesteś aż tak uparty to weź chociaż dorzuć 400 złotych na poniższy zestaw - niedość, że masz 2xRAMU to do tego jest większy dysk na dane (HDD 1TB), inna karta graf + cpu a różnica cenowa nie jest ogromna.
https://www.x-kom.pl/p/212442-nettop-mini-pc-apple-mac-mini-i5-26ghz-8gb-1tb-iris-graphics.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi