[[Template tapatalk/front/tapatalk/tapatalk_smartbanner is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
polacKing

stworzenie postaci kreskówkowej (cartoon)

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - stworzenie postaci (stylistka cartoon) do paneli na portalu twitch
Tematyka: - twitch, cartoon, kreskówka
Dodatkowe informacje: - potrzebuje grafika, który zaprojektuje i stworzy kreskówkową wersję mojego psa i mojej osoby, jak np pies który merda ogonem, pies radosny który liże moją twarz itp.
ilustracje będą wykorzystywane na portalu twitch (streaming gier) w opisie profilu
przykłady animacji jaka mnie interesuje (stylistyka, ale proszę też sie nie sugerować, zrozumiałe, że każdy grafik ma swój unikalny styl, który może mnie zainteresuje):
https://imgur.com/a/z0nfX
Kwota wynagrodzenia: - według uznania grafika
Sposób wynagrodzenia: - przelew
Termin wykonania: - luty
Kontakt: - tutaj post/pw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam, prosiłbym o określenie mniej-więcej budżetu, jakieś widełki. Bo szkoda potem czasu grafika, gdy nagle Pan powie, że Pana nie stać. Pozdrawiam :grafinity:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Marek post_id=31464 time=1517902273 user_id=720] Witam, prosiłbym o określenie mniej-więcej budżetu, jakieś widełki. Bo szkoda potem czasu grafika, gdy nagle Pan powie, że Pana nie stać. Pozdrawiam :grafinity:[/quote] słusznie,
obecnie posiadam możliwość złożenia zamówienia poprzez strone Fiverr u graficzki gdzie wykonałaby podobne zlecenie za 25$ (jej grafiki są w przykładzie z emotikonami)

takze 50-100 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sprecyzuj zlecenie - ma to być zestaw emotek, postaci o większych rozmiarach, emotka czy tylko jeden wzór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Norbert post_id=31469 time=1517924592 user_id=998] Sprecyzuj zlecenie - ma to być zestaw emotek, postaci o większych rozmiarach, emotka czy tylko jeden wzór. [/quote] 3 obrazki 320x320 pix, na kazdym 2 postaci (ja i pies)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.