Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Buenza

Wizualizacja video

Rekomendowane odpowiedzi

CODE: ZAZNACZ CAŁY

Rodzaj pracy: Wideo/wizualizacja -
Tematyka: Okna, drzwi, brama garażowa, rolety, przesuwne okna -
Dodatkowe informacje: Wideo tego typu: https://www.drutex.pl/media/_upload/glowna_strona/banery/20171219/video/1920x940-rolety.mp4 (Może być bardzo podobne. Do tego nie mam praw autorskich, a chciałbym takie na swojej stronie internetowej. Sklep z oknami, drzwiami, roletami, brami garażowymi itp.
-
Kwota wynagrodzenia: 400pln -
Sposób wynagrodzenia: Przelew/paypal -
Termin wykonania: 25.02.2018 -
Kontakt: prywatna wiadomość -
Artykuły z kodeksu cywilnego,

Art. 919.
§ 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.
§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.
§ 2. Ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono.
§ 3. Przyrzekający nagrodę nabywa własność nagrodzonego dzieła tylko wtedy, gdy to zastrzegł w przyrzeczeniu. W wypadku takim nabycie własności następuje z chwilą wypłacenia nagrody. Przepis ten stosuje się również do nabycia praw autorskich albo praw wynalazczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×