Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sz@jba

Boczne ikony konkursów

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem na fb, lecz otworzę temat również tutaj - oficjalnie. Nie do końca podoba mi się pomysł. Bardziej widziałbym to w formie kwadratów - (za dużo owalnych kształtów się zrobiło) przydało by się trochę charakteru. Dodatkowo nie ruchome, wprowadzają chaos tym bardziej, że są na każdej podstronie - statyczne priorytetowo. W formie wysuniętych kwadracików zza prawej strony - po najechaniu wysuwa się tak jak jest. Te gwiazdki bardzo monotonne, proponuję symboliczną ikonę, każda inna nawiązująca do tematyki konkursu. Ewentualnie zamiast kwadratów to tylko border-radius lewy góry i lewy dolny - półkole aby prawa strona była bez border-radius i dotykała maximum prawej strony. Taka moja sugestia.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm troszkę masz racje, lepiej by to wyglądało jakby każdy konkurs miał oddzielną ikonkę ale tu jest problem, znajdź w fontawesome 5 takie ikonki ;D
Co do kwadratów moim zdaniem średni pomysł, po tym jak zaokrągliliśmy każdy element na forum nie będzie to pasować do reszty.
Opcjonalnie można zaokrąglić te ikonki po 10px.

Animacja jest dlatego, żeby przykuwała uwagę, ruszający się element zaciekawia no i zachęca do najechania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak zaokrąglić lub zrobić półkola tzn:
border-radius: 100px 0px 0px 100px;
I right: 0px; aby było przy samej prawej krawędzi okna.
A co do ikon to narysować, jaki problem? ;) Już mam wizję w głowie bez problemu, zrobiłbym to ale czasu mało na wszystko...
No i przede wszystkim niech one się nie ruszają, rozpraszają gdzie cała strona jest statyczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jednak znalazłem chwilkę w niedzielę i przygotowałem Wam jak ja to widzę
oczywiście mogą być te ikonki mniejsze, po prostu na szybko to wrzuciłem nie dbając o proporcje itp.

1. logo
2. plakat
3. wyzwanie
4. zdjęcie
5. layout
6. UI/UX

[img]https://interkielce.pl/wp-content/uploads/2018/02/ikony.jpg[/img]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomysł całkiem spoczko i wygląda to też fajnie.
Ikonki mogłyby być troszkę mniejsze, nie wiem jak reszta Adminsitracji DamianJakub .
Ale dla mnie jak najbardziej zmiana na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Więc tak jak napisałem powyżej tych ikon cytuje:
,,oczywiście mogą być te ikonki mniejsze, po prostu na szybko to wrzuciłem nie dbając o proporcje itp,, :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Sz@jba post_id=32226 time=1519660611 user_id=2124] Więc tak jak napisałem powyżej tych ikon cytuje:
,,oczywiście mogą być te ikonki mniejsze, po prostu na szybko to wrzuciłem nie dbając o proporcje itp,, :)[/quote]
Widzimy co napisałeś przecież.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ewentualnie w takiej kompozycji, też można lepiej wycentrować ikony, do skalować itp itd:

[img]https://interkielce.pl/wp-content/uploads/2018/02/grafinity.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właśnie wzorowałem się z radius-border na obecnych forumowych :D Tylko potem skalowałem całość do mniejszego formatu i wiadomo, z automatu to wszystko z 10px zmniejszyło się na mniejszy. :topielec:
Zaraz wysyłam Ci, na fejsa wyślę plik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.