Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
szakmai

[Płatne] Ulotka + Plakat dla firmy sprzedające drewno opałowe i kominkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Ulotka + Plakat
Tematyka: - Branża drzewna, drewno kominkowe, drewno opałowe
Dodatkowe informacje: - Ulotka i Plakat jednostronne, z tyłu ulotki tylko logo firmy podobnie jak na wizytowce (załączona poniżej). Ulotki będą wrzucane do skrzynek, wkładane za szybę itd. Plakaty na przystankach, drzewach gablotach. Teksty na materiałach dowolnie zdaję się na grafików marketingowców :D Oczywiście zalezy mi żeby były zawarte 3 pozycje sprzedażowe Buk, Grab, Mix drzewny (tutaj mniejszym drukiem różne rodzaje drewna, które podam później) oraz Ceny dwie kolumny Opałowe i Kominkowe, Narazie niech ceny w kazdej kolumnie beda 160zł za mp(metr przestrzenny). Ulotka oraz Plakat nie mogą być jednakowe. Kolorystyka wedle uznania, logotyp jest uniwersalny.
Kwota wynagrodzenia: -100<400 - Uważam że grafik sam powinien wycenić swoją pracę, dlatego podaję widełki
Sposób wynagrodzenia: - Przelew
Termin wykonania: - 25.03.2018 Zastrzegam sobie prawo do przedłużenia konkursu, jeśli żadna propozycja nie będzie zaakceptowana
Kontakt: - drewsan.pl@gmail.com / 884 890 211 - Proszę nie dzwonić z propozycjami współpracy, reklamami swojej działalności, nie nawiązuję współpracy poza forum

Również będę potrzebował tła na facebooka oraz znak wodny do zdjęc mojego autorstwa, lecz myślę że nie potrzeba na to konkursu i będzie to dodatkowa praca dla zwyciezcy konkursu.

Logotyp -https://zapodaj.net/e55cd902efae6.png.html
http://uploadfile.pl/pokaz/1388824---mqfm.html (tutaj logo w pdf)

Wizytówka - https://zapodaj.net/76a52431a3ed3.jpg.html
https://zapodaj.net/93ae18659f50c.jpg.html


Pozdrawiam i zapraszam do pracy
Paweł Hryszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre pytanie. Sam do końca nie wiedziałem jakie są standardowe rozmiary ulotek. Po przeglądnięciu wydaję mi się że odpowiedni rozmiar to A6 105mm x 148mm, plakat A4.

Dostałem również pytanie na mailu odnośnie pracy czy ulotka oraz plakat mają być jednakowe? Odpowiedź brzmi, nie. To powinny być dwie różne pracę, choć dobrze by było gdyby miały podobny styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja propozycja ulotki:)
[img]https://i.imgur.com/RqPxsXX.png[/img]
[img]https://i.imgur.com/AF2euvA.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Odniosę się wstępnie do zamieszczonych prac AdrianSiweckiDesign, wisnievskikarol oraz kermi1313 mają błędny cennik. Prawidłowo wygląda to na propozycji PTRRRR oraz CreativeBrand.

Teraz mogę dokładniej sprecyzować jak powinien wyglądać cennik. A więc z kolumny Opałowe znika Mix drzewny. Zostaje Buk cena 160zł za mp oraz Grab 165zł za mp. Kolumna Kominkowe Buk 180zł/mp Grab 185zł/mp Mix drzewny 150zł/mp. Gatunki w mixie drzewnym (Buk, Brzoza, Jawor, Jesion, Czereśnia, Osika). Przy kolumnie Kominkowe można dodać Drewno cięte na wymiar, 25cm,33cm,50cm.

Jeśli chodzi o dodatkowe hasła reklamowe, ponieważ zostałem o takie zapytany na mailu to widziałbym takie na plakacie, ulotka powinna być prosta, chociaż jeśli ktoś zgranie wrzuci tam jakieś hasło to jak najbardziej jestem za. Kierunek haseł reklamowych powinien opierać się o hasła uczciwość, zadowolenie klienta, nie zwlekaj zamów już dziś. Dodatkowo na ulotce oraz plakacie można umieścić napis Dostawa gratis.

Moim zdaniem na chwilę obecną wygrywa praca CreativeBrand.

Zapraszam do udziału pozostałych grafików, logo oraz wizytówka zostały stworzone na tym forum, proszę nie obawiać się o nieuczciwość z mojej strony.

Pozdrawiam
Paweł Hryszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ulotka A6:

[img]https://i.imgur.com/xKItcvd.png[/img]

Plakat A4:
[img]https://i.imgur.com/cZHJVW9.png[/img]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jest do końca zrealizowane, ale kwota oraz poprawki zostały już dogadane. Praca którą wybrałem należy do uzytkownika CreativeBrand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×