Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

EsportRadio

Logotyp radia internetowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję logotypu pod radio internetowe o tematyce esportu.

Rodzaj pracy: - Logotyp
Tematyka: - Esport, gry komputerowe, sprzęt komputerowy, gaming, radio,
Dodatkowe informacje: - Logotyp ma być znakiem rozpoznawalnym pierwszego w kraju radia esportowego, musi kojarzyć się z grami komputerowymi, posiadać jakiś element oczywisty dla tej branży, ma być schludne, stworzone z napisu, niestandardowej czcionki, sam tekst ma być edytowany, by nie był to tylko zlepek liter w wybranej czcionce i doklejony mikrofon czy słuchawki, dobrym pomysłem jest 'zakłócony tekst', być może wyodrębnione dwie litery 'ER', może zawierać element np łuski, celownik, pad do gier, kolorystyka ciemna [strona jest w barwach ciemnych], musi się dobrze prezentować na różnych banerach, koszulkach, elementach graficznych na portalach społecznościowych, chcę, żeby było to logo 'kwadratowe', tj nie był to napis w jednej płaszczyźnie, więcej informacji podam gdy ktoś będzie miał jakieś pytania. Adres strony - esportradio24.pl / Nazwa radia - Esportradio24
Kwota wynagrodzenia: - 100 - 200 zł
Sposób wynagrodzenia: - przelew
Termin wykonania: - jak najszybciej
Kontakt: - prv, jacek@esportradio24.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kilka propozycji skupionych wokół głównego motywu - uproszczonych przedstawień D-Pada i przycisków akcji z typowych padów jakie znamy dziś. Propozycje są tak naprawdę pokrewne na tyle, że trudno powiedzieć by się wykluczały. Mogą być wręcz uzupełnieniem dla siebie co myślę, że ułatwi potencjalny wybór c: Jestem otwarty na potencjalne poprawki. Pozdrawiam.
[img]https://imgur.com/a/G5JmZ[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam, logo zostało już wybrane i wykonał je grafik nie będący częścią tego forum. Dziękuję wszystkim za poświęcony czas, jednak Wasze prace nie przypadły nam do gustu.
Pozdrawiam serdecznie, szczególnie 'Saybra'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Można było od początku napisać, że poza forum też jest ktoś, kto zajmuje się tym projektem, część osób może by oszczędziła czasu.
Jak dla mnie na czarną listę kolejna osoba. Adipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.