Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - LOGO
Tematyka: - FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA
Dodatkowe informacje: -Potrzebuje proste logo a jednocześnie takie które będzie przykuwać wzrok np. na facebook czy na reklamie na aucie. Generalnie lubuję sie w czarnych samochodach teraz mam Renault Grand scenic i chciałem w przyszłości reklamę zrobić na tylniej szybie i na bocznych drzwiach. W tej chwili na facebook wygląda to tak... [url]https://www.facebook.com/NoweWnetrza/[/url] . Wszystko robiłem sam. Firma nazywa się Nowe Wnętrza Moje motto to "remont z pasją" jeśli oczywiście coś to pomoże. Gdzieś kiedyś przeczytałem, że logo powinno mieć jakiś przewodni kolor, który przykuje uwagę, ja osobiście nie umiałem go wymyśleć. Liczę na kreatywność i pomysłowość, gdyż wielu ludzi mówiło mi już, że nazwa firmy całkiem fajna i w końcu nie jakiś mir-but , raf-bud itp. Z góry bardzo dziękuję za prace włożoną w zrobienie tego loga. Pozdrawiam Rafał
Kwota wynagrodzenia: - 50ZŁ-100ZŁ
Sposób wynagrodzenia: - PRZELEW
Termin wykonania: - 7 DNI
Kontakt: - PRYWATNA WIADOMOŚĆ, , MAIL: nowe.wnetrza@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nazwa, jak sam Pan wspomniał jest rzeczywiście dobra, charakterystyczna na tyle, że logo firmy również powinno dawać lepsze, bardziej twórcze skojarzenia od wspomnianych "typowych firm remontowych".
Dlatego też, pierwsze logo poza symbolicznie ujętym kształtem domu zawiera nawiązanie do pawich piór, symbolu piękna, ideału urody czy perfekcji wykonania, jaką powinno być profesjonalne budownictwo.
Drugi projekt nawiązuje do samej nazwy. Litera N kryjąca w sobie symbolicznie dom, gwiazda (błysk) będąca drzwiami jest ponownym odniesieniem do perfekcji ("zrobić coś na błysk") z jaką wiąże się profesjonalizm w Pana branży.
Trzeci sygnet natomiast, ukazując symbolicznie kwiat lotosu, symbol odrodzenia, życia ale i stałości nawiązuje do remontu czy "stworzenia czegoś od nowa" + oczywiście zarys domu, który nadaje znakowi sens.
Wszystkie znaki są możliwe do poprawienia ("wzbogacenia" lub nieładnie mówiąc okrojenia) + dobrania odpowiedniej kolorystyki i typografii. Podsyłam wersje cz/b by mógł Pan "opatrzeć się" na same znaki, gdyż nawet najpiękniejsze barwy nie uratują fatalnego projektu, natomiast świetna robota obroni się sama, nawet i bez koloru. Jestem otwarty na dłuższą współpracę. Pozdrawiam.
http://www.imgur.com/a/7X79i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.