Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Lowiczak

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Avatar

Wymiary: - 325x325px

Tematyka: - tło Serce i napis Dar Życia

Kolorystyka: - szare tło i czerwony napis, super gdyby dało radę zrobić nóżki dziecka oryginalnego koloru

Dodatkowe informacje: - Avatar mojej produkcji wykonany w GIMPie zamieszczam jako wzór ale jest to średnie, dlatego proszę o lepszy napis, Avatar potrzebuję dla strony

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

serwis z informacjami na temat zespołu downa, porażenia mózgowego i innych podobnych schorzeń.

Link do tła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tworząc zlecenie bezpłatne lub płatne, korzystamy z wymaganego szablonu. W przeciwnym przypadku, temat zostaje usunięty przez osobę do tego uprawnioną. Jako przedstawiciel żółtej drużyny, proszę poprawić swój post c:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak możesz nie widzieć jak wyraźnie jest napisane zgodnie z szablonem nie widzisz czy po prostu nie chcesz zobaczyć?

Rodzaj pracy: - Avatar

Wymiary: - 325x325px

Tematyka: - tło Serce i napis Dar Życia

Kolorystyka: - szare tło i czerwony napis, super gdyby dało radę zrobić nóżki dziecka oryginalnego koloru

Dodatkowe informacje: - Avatar mojej produkcji wykonany w GIMPie zamieszczam jako wzór ale jest to średnie, dlatego proszę o lepszy napis, Avatar potrzebuję dla strony

serwis z informacjami na temat zespołu downa, porażenia mózgowego i innych podobnych schorzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw powiem tak, nie mam sumienia marudzić bo przecież chcę avatar za free, ale trochę muszę.

Dar Życia to serwis dla rodziców którzy mają chore dziecko, dla postronnej osoby w Twoim projekcie stopy trudno będzie przypisać do dziecka.

Ok zróbmy temat do zamknięcia bo naprawdę nie mam sumienia marudzić i wymagać żeby ktoś marnował swój czas.

Dam najwyżej płatne i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.