Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

marcinnn

Logo sprzęt budowlany

Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE

Rodzaj pracy: - Logo dla firmy wynajmującej sprzęt budowlany

Tematyka: - niebieski napis Rentmars, poniżej napis mniejszą czcionką "wypożyczalnia sprzętu" też najlepiej niebieską czcionką oraz żółty kask budowlany zawieszony lub nałożony na literę R, tak by jej nie zasłaniał, możliwa również własna inwencja twórcza byleby poza napisem było coś związanego z tym czym firma się zajmuje. Jako, że firma poza sprzętem budowlanym wypożycza również sprzęt ogrodniczy to mogłaby być dorzucona jakaś mała kosiarka, tak aby nie było przesytu. Najlepiej chyba jesli kosiarka byłaby w kolorze napisu. Preferowane dwie wersje czarna i niebieska czcionka

Kwota wynagrodzenia: - 30-50 zł (jestem w stanie zapłacić więcej za konkretny projekt)

Sposób wynagrodzenia: - przelew internetowy

Termin wykonania: - możliwie niedługi czas

Kontakt: - marcinziel1992@gmail.com

Dodatkowo tak jak wczesniej napisałem, chętnie zobaczę również inne propozycje a po wyborze tej najlepszej dokonam wynagrodzenia dla osoby której praca wydała mi się najlepsza.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez crystalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, przesyłam swoje dwie propozycje, oczywiście możliwe zmiany i modyfikacje. Pozdrawiam.

fd29e2ce2697ae46med.jpgLINK_TEXT><e>

7b5ac22f67558ce1med.jpgLINK_TEXT><e>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej póki co podoba mi się praca Miszczuuuu w drugiej wersji i tu moja prośba aby kask był trochę zdjęty z litery R a dolny napis zmienony na wypożyczalnia sprzętu, ponieważ będzie wypożyczany również sprzęt ogrodniczy i tu moja prośba czy mogłaby zostać dorzucona dodatkowo jakaś mała kosiarka + ten napis wypożyczalnia sprzętu trochę większy od poprzedniego i poza niebieską jeszcze czarna wersja. Najlepiej chyba jesli kosiarka byłaby by w kolorze napisu.

Dodatkowo do pozostałych osób, możliwa własna inwencja twórcza

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

27fc3c2162e6b955med.jpgLINK_TEXT><e>

42a92d1c6d4fef80med.jpgLINK_TEXT><e>

99b58a5d32b63176med.jpgLINK_TEXT><e>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można by prosić kask w czarnym napisie podobnie jak ten na niebieskim? :) + jedna wersja jeszcze delitkanie wyżej kask ale tylko z czarnym napisem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.