Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

emte

Kilka rzeczy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, po pierwsze poszukuje fonta pustego w środku, minimalistycznego, najlepiej z kilkoma grubościami, naszukalem się i nie mogę znaleźć odpowiedniego, wystarczy że dacie nazwę i będziecie wiedzieli że jest za free gdzieś a znajdę.

Kolejna sprawa to jak zrobic (jak na zdjęciu niżej) taki kolor gościa, w sensie jak najlepiej to zrobić, czy zrobić czerwony prostokąt i ustawić jakas opcje krycia np nakładka czy jak? Żeby nie było spalone a raczej wszystko było dobrze widoczne i miłe dla oka, dlatego też nasuwa się pytanie, jak ustawić do tego krzywe itp?

e32179ee36b5c.jpg.htmle32179ee36b5c.jpg.html"><a href=https://zapodaj.net/e32179ee36b5c.jpg.html' alt='URL>'>

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pusty w środku? A nie możesz po prostu zaznaczyć normalnego napisu, zmniejszyć zaznaczenie i usunąć? Będziesz miał sam obrys i to w dowolnej grubości. O ile o to ci chodzi.

Druga kwestia - nakładasz warstwę z interesującym cię kolorem i zmieniasz tryb. W Gimpie najbardziej podobny efekt da "mnożenie" i na pewno ma swój odpowiednik w PS'ie. Tak naprawdę to sam byś do tego doszedł, wystarczy samemu pokombinować, prawda? :) Jak ci się nadal nie podoba to zmieniasz krzywe na warstwie z kolorem lub stockiem, kontrast lub nakładasz następną warstwę na innym trybie. Nikt ci gotowego przepisu nie poda, bo na każdym stocku efekt będzie odrobinę inny, jak sam nad tym posiedzisz to uzyskasz najodpowiedniejszy dla siebie. Na pewno zajmie to więcej czasu niż zastosowanie gotowych, dokładnych rozwiązań, ale warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam aktualnie dostępu do ps'a a ciekawośc mnie je więc się spytam, mogę napisać coś zrobić obrys i wypełnienie dać na 0? Czy obrys też zniknie.

Kolejna sprawa jest gdzieś poradnik do takiego typu 3d? fV3q47fV3q47"><a href=https://ibb.co/fV3q47' alt='URL>'>

Ostatnio ogarnąłem to 3d co ostatnio prosiłem i wygląda zajebiscie teraz chce to zrobić, w pewnym sensie jest neon i 3. :biceps:

BTW polecacie jakiś konkretny kanał na yt z poradnikami z nowościami? Głównie próbuje zajmować się robieniem plakatów na koncerty, info grafiki jakieś tła fb itp. Takiego typu kanału szukam, jakiejś inspiracji przede wszystkim

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi