Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
FoxStudio

UI/UX Liska

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim zgromadzonym na tym forum. Po długiej przerwie wracam z nowymi pracami, możecie mnie pamiętać od kaleczenia Webdesignu czy fotomanipulacji. :D Obecnie katuję Ui design, więc chciałbym zaprezentować moje dwa ostatnie projekty, które niektórzy z Was mogli widzieć na innych forach lub moim fejsie, jeżeli ktoś obserwuje moje poczynania. :) Zapraszam gorąco do konstruktywnej krytyki.

1. Ekran portfela kryptowalut

T9N1hrh.jpg

2. Ekran kalendarza

5CMsdQa.jpg

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obydwie prace wygląda fajnie i są przyjemne dla oka, jedna z nich dziś się znajdzie na insta grafinity :error: Czekam na więcej z twojej strony bo nie wiem co mogę więcej napisać, prace są naprawdę dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejo! Pragnę zaprezentować kolejny projekt

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Projekt na Dribbblu:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo minimalistyczna, czy czasem aż nie za bardzo? 🤔 W statusach font jest krzywy (w liczbach) - wystarczyło zmniejszyć lub zwiększyć go o 1 px bo widocznie w tym rozmiarze font jest pogryziony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Damian Minimalizmu nigdy za wiele! 😄 Niestety nie chciałem kombinować z fotem za bardzo, czego skutkiem są krzywe liczby. Natomiast jeżeli chodzi o ikonki to bodajże masz rację, każda jest z innego setu, ponieważ nie mogłem znaleźć wszystkich z jednakowego. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łady design ! 😄 Jedynie co bym zmienił to zwiększy odstęp pomiędzy liniami w opisie serialu oraz zamienił miejscami tytuły z kategorią. Odwrócona hierarchia trochę dziwnie wygląda ^^

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie... pozbycie się takiego pięknego koloru jakim jest zieleń to karygodne 🤬 A tak całkiem na poważnie to button "Logowanie" nieco za długi. W sekcji VIDEO UI skróciłbym tekst, a dodał odnośnik "czytaj więcej" lub "rozwiń opis". Reszta mi się bardzo podoba. Nie miałbym nic przeciwko żeby to było oficjalną aplikacją ipla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Damian To karygodne i nie na miejscu! Teraz projekt po zmianie kolorystyki nadaje się do kosza i nie można go nazwać UI! - tak właśnie mi powiedział jeden z użytkowników na pewnej grupie graficznej. xD Tak, jestem świadom, że button jest trochę za dużo. Niestety póki co projektowanie logowania aplikacji mobilnych to moja pięta achillesowa. Musze sobie przyswoić/wyćwiczyć jakie elementy powinny mieć dobrą wielkość/szerokość itp. Dzięki za pozytywny odzew, już myślałem, że się od Dałmiana nie doczekam opinii ❤️ Ps. Wątpię, żeby Ipla odezwała się do mnie o przejęcie projektu, ale marzyć można :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko! Dziś prezentuję przedsmak mojego najnowszego projektu jakim będzie aplikacja o tematyce newsów z e-sportu! Mam nadzieję, że ekran główny Wam się spodoba! Dajcie znać, co o nim myślicie!

Shot z projektu na Dribbblu:

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejo! Dziś przychodzę do Was z projektem, który zrobiłem w ramach nudy oraz odpoczynku od gier i innej grafiki. Mam nadzieję, że się spodoba, ponieważ jest to pierwszy projekt aplikacji na komputer.

Projekt na Behance:

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi